Wpis z mikrobloga

  • 60
nie, wszystko spoko. Zreszta czego sie spodziewac po kims kto robi zakupy w lidlu.


@bartd: Gdzie w takim razie sam robisz zakupy, może polecisz mi jakiś sklep?
  • Odpowiedz
@bartd: podstawowym zadaniem piwa, nie ważne czy harnaś czy kraft za 10zl jest dostarczenie alkoholu do organizmu w niskiej dawce.

Po drugie, w Lidlu masz krafty, które też objęte są promocją.

Po trzecie, co jest złego w zakupach w Lidlu?

P--------i elitarysci, którzy zaczęli zarabiać więcej niż 1k euro w pierwszym pokoleniu i żyją na kredyt
  • Odpowiedz
@Przegrywek123:
"podstawowym zadaniem piwa, nie ważne czy harnaś czy kraft za 10zl jest dostarczenie alkoholu do organizmu w niskiej dawce."

Jezeli takie jest wedlug ciebie glowne zadanie piwa to sie nie dogadamy. Udanych zakupow w lidlu zycze.
  • Odpowiedz
  • 8
Jezeli takie jest wedlug ciebie glowne zadanie piwa to sie nie dogadamy. Udanych zakupow w lidlu zycze.


@bartd: Ja akurat często również piję p--o bezalkoholowe bo uważam, że jest dobre jako napój na lato po prostu, natomiast nie oszukujmy się @Przegrywek123 ma racje niezależnie od ceny ludzie w większości kupują p--o żeby się uwalić a to czy coś jest kraftem czy nie tutaj absolutnie nic nie zmienia. Wręcz bardzo
  • Odpowiedz
  • 4
To jedyne sklepy, ktore ci przychodza do glowy? Przykre.


@bartd: Ok. To pomyślmy przez moment jakie jeszcze mamy sklepy w Polsce przeważnie? Dino, które jest Polską kalką lidla i biedronki, Auchan które jest ostatnim supermarketem tego typu wielkopowierzchniowym z prawdziwego zdarzenia, Kaufland który razem z lidlem mają jednego właściciela, Aldi które jest kalką lidla, Stokrotka w której nie ma większego wyboru i bliżej jej do większych społem jak dalej, Carrefure
  • Odpowiedz
  • 8
przykre jest twoje życie, skoro #!$%@? się do ludzi co kupują i gdzie kupują :D


@krystekw2: Moim zdaniem generalnie jego wpisy wyglądają jak klasyczna próba wbicia tego przysłowiowego kija w mrowisko, gdzie chłop sobie tam siedzi po drugiej stronie i pisze swoje wypociny w taki sposób licząc na to, że ludzie będą się kłócili gdzie tak naprawdę nie dość iż nie jest śmieszny to jeszcze na buca wychodzi nieumiejącego uargumentować
  • Odpowiedz
@Cztero0404: @kurczakos1 Do tej pory tylko w Wielkiej Brytanii spotkałem się z tym, że są supermarkety elitarne i dla plebsu (bo z jakichś absurdalnych przyczyn kupujący w waitrose jest lepszy od kupującego w asdzie a ten od wybierającego Lidla xD i znajomy z Anglii mówił, że jego mama by nigdy nie poszła do asdy bo co ludzie powiedzą xd)
Widzę, że i w Polsce dochodzi moda Xd
  • Odpowiedz