Wpis z mikrobloga

Czy są tutaj ludzie, którzy mają Nothing Phone 2? Wczoraj przyszedł mi ten telefon i jestem nim zachwycony, ale chyba trafiłem na jakiś błąd w konstrukcji lub złe spasowanie. Otóż, kiedy naciskam tył mocniej to słychać takie "pierdzenie", jakbym pompką do roweru pompował koło. XD kiedy biorę telefon za rogi i próbuję go delikatnie złamać słychać to samo. Nie jest to jakiś wielki problem, gdybym tego nie zauważył zapewne dalej żyłbym w błogiej nieświadomości, ale kiedy już to słyszę to za każdym razem go naciskam mocniej, żeby to usłyszeć. Pewnie będę musiał oddać go na gwarancję i naprawią to za darmo, bo nie sądzę, żeby była to "cecha" tego telefonu. XD na kanale JerryRigEveryhting gość go dosłownie kanał używając całej swojej siły i nic takiego nie było słychać, nigdzie w Internecie nie napotkałem na tego typu problem czy chociażby wzmiankę więc zastanawiam się z czego może to wynikać.
#pytanie #nothingphone #telefony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Bodzias1844 Z tym, że ja już go używam, właśnie z niego piszę. Poza tym źle sobie otworzyłem pudełko i jest trochę rozdarte, nie wygląda to estetycznie. Kupiłem go promocji za 2099zł na xkom i zauważyłem to jak już go skonfigurowałem.
  • Odpowiedz
@Varmandoble to nic, przywrócisz ustawienia fabryczne i będzie gitara. Pudełka nie da się otworzyć inaczej niż przez rozerwanie. Tak to sobie nothing phone wymyślił xD Masz 14dni na zwrot bez podawania przyczyny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bodzias1844 Spróbuję tak zrobić. Napisałem też do Nothing w tej sprawie i wysłałem im nagranie, bo brzmi to komicznie. XD mógłby robić za symulator dźwięku pompowania koła od roweru. XD Mieszkam na zadupiu i do najbliższego salonu mam 80km ehh
  • Odpowiedz