Wpis z mikrobloga

@murgal: robie robię, aczkolwiek jak tak patrze na te ujecai i co tera wsadzic jak to uciac itd to mnie szlag jasny trafia,bo nie jest to krecone przeze mnie, a jak sie samemu kreci (ma sie pomysl caly na to) to potem montaz idzie z górki i ejst to bajaka a nie utrapienie :D
@murgal: nan 2 minuty zmontowane bez gradacji kolorow( mysle, ze z 5 minut film sie uzbiera) zmontowane pod muzyczke, calkiem fajnie jak na moje oko to wygląda. wyznaczam deadline na niedziele. Spalem dzisiaj tylko 3 godziny i jestem totalnie zmęczony, ide spac, rano wstaje i koncze to robic :) teraz juz z górki :D tak jak na ujeciach (chociaz tam gdzieniegdzie bylo pod górkę :D ) https://www.youtube.com/watch?v=vtIcqIZAMc4&feature=youtu.be - masz teaser haha
@murgal: ja tez, bo chce to już skończyć, nie mówię, że będzie to super, ale fajnie się ogląda moim zdaniem, a potem mam do montazu teleedsk, ktory musze w ciagu nie calych 2 tyg zrobic, bo potem 3ego krece kolejny teledysk... ; d
@murgal: skończyłem! 2,5 minuty trwa. Zrobiłem co mogłem, wydaje mi się, że wyciągnąłem najlepsze rzeczy, zdjęcia też są gdzieś tam powrzucane, teraz jeszcze korekcja kolorów, wrzucić na wiele ujęć stabilizację i można renderować :D