Wpis z mikrobloga

W życiu są trzy pewne rzeczy: śmierć, podatki i Konrad Berkowicz ujadający jak pies minutę po publikacji wpisu Tuska.

Berkowicz ma dużo czasu po nieudolnych próbach zostania prezydentem Krakowa czy europosłem. On nie jest nierobem jak Tusk. Trzyma solidnie wartę na platformie X.

#polityka #bekazkonfederacji #sejm
lepaq - W życiu są trzy pewne rzeczy: śmierć, podatki i Konrad Berkowicz ujadający ja...

źródło: Screenshot_20240812_174608_Samsung Internet

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Scybulko

ale to jest desperat


A on w ogóle pełno teraz jakąś funkcję? Europarlament? Sejm? Senat? Samorząd uczniowski? Skąd on ma tyle czasu na te internety?
  • Odpowiedz
@lepaq: Jak trzeba mieć #!$%@? nudne życie, żeby dosłownie za każdym razem po wpisie Tuska mu odpowiadać w max. 10minut. Mi by się to znudziło po 3-4 wpisach. Pomijam już czy zarzuty które kieruje w jego stronę są słuszne czy nie (bo pewnie niektóre są słuszne, niektóre byle tylko się coś przylepiło - nie mi oceniać).
  • Odpowiedz
@Programista500plus: Stalkują? To on się przykleił jak gówno do buta. A wpisy ma na poziomie wykopka z głównej, jak np. ten poniżej.

Przygłupy z konfy naprawdę muszą się nauczyć przestać bronić swoje partyjne czarne owce, może ktoś was wtedy weźmie na poważnie. Bo ciężko dyskutować z poważną miną, jak ktoś nieironicznie broni ludzi pokroju Berkowicza, Brauna czy Sośnierza.
PanPrezydent - @Programista500plus: Stalkują? To on się przykleił jak gówno do buta. ...

źródło: Towarzysz Berkovitch

Pobierz
  • Odpowiedz