Wpis z mikrobloga

@SScherzo: hm... nie wiem czym jest homoseksualizm, nie jestem w tej dziedzinie specjalistą, skłaniam się ku wersji takowej, iż nie interesuje mnie wybitnie co dwóch facetów/dwie babki robi w łóżku... nie odpowiadam za słowa konserwatystów z mojej partii :p
  • Odpowiedz
ludziom już nie chodzi o to że pan nie ogarnął wypoka


@fir3fly: Problem w tym, że obchodzi - przeczytałem co najmniej kilkanaście podobnych komentarzy opartych na rozumowaniu "ktoś miał trudności z wykopem" ergo "nie nadaje się do rządzenia państwem".
  • Odpowiedz
@fir3fly: Wat? Wątek i moja wypowiedź nie dotyczy Wilka, tylko reakcji niektórych użytkowników na trudności z wypokiem oraz ich rozumowania. Poza tym zapowiedział, że odpowie na te pytania.
  • Odpowiedz
@fir3fly: Racja, źle zrozumiałem Twoją wypowiedź. W takim razie trochę zaszalałaś ze schematem kuclogiki. RPG cytuje wypowiedź, która padła w określonym kontekście, uznając ją za zaoranie w tamtym właśnie kontekście. Kontekst natomiast dotyczył zarzutu wyrażonego takimi słowami:

partia, która nie potrafi przeprowadzić nawet AMA na wykopie nie nadaje się do rządzenia czymkolwiek
  • Odpowiedz
@Vealheim: ok, to może inaczej: partia, której przedstawiciel chce przeprowadzić dyskusję z wyborcami (i być może ewentualnymi nowymi fanami partii), a następnie organizuje AMA, którego nie ogarnia ani technicznie, ani merytorycznie, ani czasowo, ani w żaden inny sposób NIE NADAJE SIĘ na na osobę wypowiadającą się w imieniu swojej partii.

Bo szczerze mówiąc, jak zobaczyłem info o ama (chyba ok 18) to liczyłem, że ok 20 siądę i będę mógł zadać kilka pytań, które są dla mnie interesujące z punktu widzenia osoby, której nie interesuje #neuropa ani #4konserwy i wojenki, ale po prostu zwykła ciekawość, co ma do powiedzenia ugrupowanie, którego praktycznie nie znam. A zamiast tego, wyszło pokraczne coś, o czym nawet @LibertyPrime wypowiedział się negatywnie.

A skoro pan Wilk nie miał czasu ani ochoty na przeprowadzenie poważnego AMA, to oznacza, że olał swoich potencjalnych wyborców, co chyba niezbyt dobrze o nim świadczy, prawda? Bo jakby nie patrzeć, to ja to całe ama odebrałem jako olanie społeczności wypoka, bo przecież tam same śmieszki siedzą, kuce, i niech się cieszą, że ktoś ich w ogóle
  • Odpowiedz