Wpis z mikrobloga

#ukraina moderator mi usunął wpis z 200 plusami w którym napisałem że mam nadzieje że jak najwięcej rosjan umrze podczas bitwy o kursk, fajnie tam macie w moderacji lol. No serio, czy mod by mi usunął wpis w 1943 jakbym napisał że mam nadzieje, że każdy SSman umrze?
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@doltard: kurde no w sumie to ten wpis mógł zostać odebrany tak że "mam nadzieję że zabiją jak najwięcej cywili itd." oczywiście chodziło mi o armie rosyjską, myślałem, że każda osoba myśląca tak to odbierze
  • Odpowiedz
@Pomorski_Wilk: Chcesz powiedzieć że nie mogę mieć opinii że Żydzi mordują Palestyńczyków w okupowanej Gazie? I tej opini napisać na wykop.pl?( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@bArrek: to ja go zgłosiłem. Typ ma nierówno pod deklem. Napisał ze najchetniej zabiłby gazem musztardowym wszystkich rosjan, potem sie dziwi ze mu wpis usunęli. To i tak delikatny wymiar kary.
  • Odpowiedz
"mam nadzieję że zabiją jak najwięcej cywili itd." oczywiście chodziło mi o armie rosyjską


@doltard: zważywszy że niektóre ruskie sołdaty wyglądają jakby jeszcze 2 godziny wcześniej pracowali u siebie w polu i kopali grządki to ta granica między żołnierzem a cywilem jest czasem de facto dość cienka. pamiętaj że różni są ludzie i nie każdy chce denazyfikować Ukrainę, wielu zapewne ma w piździe tę całą wojnę i chciałoby tylko wrócić
  • Odpowiedz
  • 1
@koniozwalacz: Oczywiście, poborowych to mi nawet trochę żal, ale fakty są takie że każdy martwy żołnierz federacji rosyjskiej to dobra wiadomość dla Polski. Tak samo można było powiedzieć podczas 2WW podczas rajdu na Berlin (szczególnie pod koniec) że biedni emeryci i dzieci tam walczą ale no... no właśnie, walczą - po stronie wroga.
  • Odpowiedz
podczas rajdu na Berlin (szczególnie pod koniec) że biedni emeryci i dzieci tam walczą


@doltard: to nie jest zbyt dobre porównanie, bo akurat niemcy byli tak mocno zindoktrynowani że wielu naprawdę chciało walczyć do samego końca, a te dzieci to też nie były wyciągnięte z kapelusza tylko z Hitlerjugend. Ruscy za to, jak dobrze wiemy, walczyli bo napierając na wroga mieli większą szansę na przeżycie niż cofając się. Myślę że
  • Odpowiedz
@doltard: ale to co napisałeś wprost łamie regulamin serwisu mózgotrzepie, już samo porównywanie rosjan z III Rzeszą świadczy o twoim dwucyfrowym IQ. Czy w regulaminie masz napisane, że "jeśli jakiś kraj napadnie na inny to można życzyć śmierci ludziom z tego kraju", weź rozbieg i piardolnij tym polackim łbem o ściane, może pomoże bo głupszy na pewno się nie staniesz xD

Tym razem Moderacja z RiGCz'em
  • Odpowiedz