Wpis z mikrobloga

Ale, że Lincolna wybrała do zdjęć zamiast prawilnej Łady to nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@erni13: brala slub w Nowym Jorku, pewnie nie miala zbytnio wyboru. musiala sie zgodzic co ten ohydny zachod jej dawal...
  • Odpowiedz
  • 2
@Dorken: Zaraz zaraz, to są zdjęcia ze ślubu a nie jakiejś poślubnej sesji? XD

Już Pomijając brudny zachód to nie #!$%@?, że ona poszła w tym do ślubu XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@erni13: w 2009 pracowałem na komisie samochodowym na slunsku xD i wtedy też pewien Janusz handlu kupił se starą limuzynę Lincolna białą xD, a to już był czas, że kojarzyło się z obciachem. XD i wiesz co? Pojeździł tym rok dopóki się nie #!$%@? na amen, ale każdy weekend miał zajęty, czasami w tygodniu musia jeździć. Oczywiście śluby i kawalerski-panieńskie imprezy obsługiwał.
  • Odpowiedz
  • 1
@WojciechM-ce: Ciekawe ile razy się zesrał podczas transferu do kościoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U mnie na osiedlu był giga bałwan który kupił sobie Lincolna, ale tego krótkiego, nie limuzynę i trzymał go pod chmurką pod blokiem, i gdy tylko szliśmy z piłką i ją odbijalismy to już wyskakiwał na balkon i darł mordę żeby uważać xD
  • Odpowiedz
to są zdjęcia z 2005 roku.To nie jest najważniejsza kobieta w ich państwie. Najważniejsza jest przewodnicząca rady federacji, która nominalnie jest 3 osobą w państwie Valentina Matviyenko. Zacharowa jest tylko rzecznikiem prasowym ich MSZ. To że ktoś się często wypowiada nie znaczy że jest ważny. Jest jeszcze kilka jeśli nie kilkanaście ważniejszych od niej kobiet w Rosji.


@kalosz_zaglady: Co z tego, że te zdjęcia są z 2005 roku. Przecież to
  • Odpowiedz
@erni13: Ogólnie z mordy i zachowania zauważyłem, że najwyższa "klasa" rusków jest bardzo podobna do naszych patusów. Można się trochę podnieść na duchu, że serca naszych Karyn i Sebków pewno pompują krew jakichś ruskich przodków. Nie jest to tak zauważalne jak w Anglii gdzie dosłownie są kasty i typowy angol robol w niczyn nie przypomina tych z arystokracji(oczywiście już nie mówię o ekstremach jak Indie), ale trochę wkurzające jak tacy
  • Odpowiedz
@WojciechM-ce: w 2006 jechałem czymś takim na studniówkę (oczywiście była to inicjatywa naszych dziewcząt) pamiętam jak widać było ludzi stojących w oknach jak wychodziliśmy z klatki mojej partnerki. Białe cudeńko rozkraczyło się tuż przed szkołą, ale w dupie z tym ważne że dojechaliśmy i jest na filmie nagrane (ktoś specjalnie do kamerzysty dzwonił żeby nagrał nasze wejście) xDDDD
  • Odpowiedz