Wpis z mikrobloga

Jaka jest najlepsza praca dla spi3rdolonego przegrywa z Aspergerem? Najlepiej ze znikomym kontaktem z ludźmi. Wykształcenie takie średnie bym powiedział, czyli średnie - ukończone technikum informatyczne z maturą.

Ochrona niestety odpada, przepracowałem prawie rok (od lipca 2023 do czerwca 2024) i odbiłem w tym czasie kilkadziesiąt koszyków i kilkanaście wózków sklepowym złodziejom, więc nie było tak, że brałem hajs za spanie na monitoringu, ale wywinąłem pewien dość przypałowy numer i mnie wyj3bali na zbity pysk + dali zakaz wykonywania zawodu ochroniarza, więc raczej over ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #pracbaza
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PepeChad: Jak masz technika informatyka to obczaj sobie co to jest testowanie manualne i kursy na to, ewentualnie helpdesk/servicedesk, albo inna dziedzina w zależności co tam kumasz cokolwiek.
  • Odpowiedz
@PepeChad: jeśli cię interesują serio kompy to serwis ale bez ludzi czyli np w centralnych magazynach marketów gdzie lądują urządzenia z całej Polski i się robi taśmowo
  • Odpowiedz
@xiv7: Niekoniecznie, skoro był na ochronie i dawał radę, to może być też mały serwis (kontakt z kilkoma osobami, pracownikami).
  • Odpowiedz
@Ventod

Jak masz technika informatyka to obczaj sobie co to jest testowanie manualne i kursy na to, ewentualnie helpdesk/servicedesk, albo inna dziedzina w zależności co tam kumasz cokolwiek.


Na helpdesk i testy idą teraz ludzie po studiach więc może być ciężko. Rynek się zmienił
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: Zgadzam się, ale nadal mocno liczą się umiejętności i wiedza. Jak ktoś potrafi dłubać w komputerach, to może próbować do Januszeksa na informatyka, a potem po ok. 3 latach może spróbować do normalnej firmy informatycznej.
  • Odpowiedz