Wpis z mikrobloga

Kurde strasznie słabo nam poszło na tych igrzyskach, 1 złoto i 9 medali łącznie to mielismy w Melbourne 1956. Może coś się chociaż ruszy z tymi polskimi związkami czegokolwiek jak zaczną ich rozliczać. Ale tam chyba jest taka skala kolesiostwa w niektórych, że pewnie to pobożne życzenie.

Jakby ktoś mnie zaczął tutaj atakować, że w takim razie sam pobiegnij itd, no to ok., ale uważam, że jednak jesteśmy na takim miejscu gospodarczo-społecznym na świecie, że kraje podobne do Polski, a nawet nieco mniejsze i biedniejsze przywożą często znacznie więcej medali niż my, czyli coś u nas jednak nie funkcjonuje tak jak powinno. Tak samo zresztą ze szkoleniem w piłkę nożną. Myślę, że to już nie lata 90. i powinniśmy móc zacząć czegoś wymagać. Wiadomo, nie globalnej dominacji, ale jakichś przyzwoitych wyników.

#paryz2024 #igrzyskaolimpijskie #sport #reprezentacja
MackaCthulhu - Kurde strasznie słabo nam poszło na tych igrzyskach, 1 złoto i 9 medal...

źródło: temp_file7224480902876399308

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MackaCthulhu najgorsze jest to, że te związki tłumacza się, że zawodnicy to kłamcy i oszuści, a zawodnicy pewnie często bojąc się o swoją przyszłość przytakują związkowi, że wszystko jest pięknie ładnie. Strasznie smutne te igrzyska, może nastepnym razem lepiej wysłać zamiast 200, 80 sportowców, ale takich co naprawdę maja szanse, a nie takich co od kilku lat nic się nie poprawiają, ale na liście gdzieś tam są, bo 30 osób na
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu wiadomo ,że tych dużych nie rusza ale te mniejsze to może. Jakiś czas temu np. sądowo rozwiązano Polski związek Curlingu. Może po igrzyskach będzie podobnie z paroma (tak wiem to tylko marzenia)
  • Odpowiedz
@paranzaa ale ja w przykładzie dałam kule, a nie młot, Bukowiecki ze swoimi miernymi wynikami był na liście 31, a można było uzupełnić igrzyska zawodnikami do 32 miejsca na liscie( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz