Wpis z mikrobloga

Jedna rzecz przeszkadza mi w cieszeniu sie ze srebra. Widok mordy Kaczmarka i Śliwki.

Dwóch typów, którzy cały sezon nic nie grali albo siedzieli z kontuzjami. Pomijam już fakt robienia kwasu w szatni zaksy przez Kaczmarka i udawanej "depresji".

Ta dwójka nic nam nie dała w tym turnieju. A spowodowała to, że skrocilismy sobie ławke o 2 zawodnikow bez jakiejkolwiek formy. Jak ktos narzekał kiedykolwiek na Heynena to Grbic przy nim to jest male p--o.

#siatkowka #paryz2024
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
Ale teraz to sobie możemy już tylko gdybać

@Makavlani: Pytanie czy wgl musielismy doprowadzac do sytuacji, w ktorej mozemy teraz gdybac? Przeciez sliwka nawet minut nie dostawal przed IO, a jak wchodzil wszystko psul xD
  • Odpowiedz
@nammah ogólnie nie jestem na 100% pewna czy Grbic w jednym wywiadzie mówił o Śliwce, ale z kontekstu by pasował najbardziej i było coś, że on musi jechać nawet jak nic nie gra, bo on musi być w tej reprezentacji, jak dla mnie to jest jakieś mega chore podejście, tym bardziej,że na tym turnieju skład jest bardzo okrojony
  • Odpowiedz
  • 3
Śliwki i Kaczmarka


@Ravau23: uwierz xD Nikt ze stalych bywalcow tagu nie narzekalby na to po tym z czym musielismy sie meczyc w sezonie plus ligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Ravau23: nie chce sie nad toba "znecac", ale moze pierwsze zainteresuj sie siatkowka i jakie byly zasady przed 2024 na IO, a potem sie wymadrzaj? 12+1 zostalo wprowadzone dopiero pierwszy raz na tych igrzyskach. Wczesniej bylo 12 zawodnikow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz