Wpis z mikrobloga

@aversxx: To kadr z filmu jaki wrzucił rusek mijając kolumnę jaka zmierzała z odsieczą w Kurskiej Republice Ludowej , za co zresztą go zatrzymali , także wiem że jest żle i dupsko piecze ale nie kompromitujcie się towarzyszu
  • Odpowiedz
@Bad_Sector: jakie to źródło? Nie widziałem osoby która to nagrywała wiec nie mogę potwierdzić autentyczności. Równie dobrze mogło to być wyreżyserowane z scenariusza.
  • Odpowiedz
  • 23
@aversxx o nie, te konkretne zdjęcia miały zbliżenie (bo to kadry z ruskiego filmiku) i truchła miały emblematy z zetkami i ruskimi barwami. W dodatku te konkretne ciężarówki widać było wcześniej na filmach rosyjskich jak jadą w stronę Kurska. Także nie, zdjęcie nie jest z dowolnego okresu i miejsca na świecie, choć podpis jest prześmiewczy, jeśli to rozumiesz przez "fejkowy".
  • Odpowiedz
@Bad_Sector: jakie to źródło? Nie widziałem osoby która to nagrywała wiec nie mogę potwierdzić autentyczności. Równie dobrze mogło to być wyreżyserowane z scenariusza.


@aversxx: amerykanie na księżycu to nagrywali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aversxx: nooo, to na bank maskirowka
Ukraincy podwedzili ruskim kilkanaście ciężarówek, ustawili je na drodze w kurskiej republice ludowej,potem je wysadzili w powietrze i włożyli tam manekiny żeby udawały martwych żołnierzy.
  • Odpowiedz