Wpis z mikrobloga

Dziwnym trafem te same wykopki, które twierdziły, że na igrzyskach jest miejsce dla pedofila, który zgwałcił małą dziewczynę, teraz chcą usunąć bokserkę z olimpijskiego finału za wpisy w mediach społecznościowych...

https://i.pl/holenderski-siatkarz-plazowy-van-de-velde-skazany-za-pedofilie-bedzie-mieszkal-poza-wioska-olimpijska/ar/c2-18685107

#paryz2024
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ajuto00: No tak, pedofil odsiedział rok w więzieniu za zgwałcenie 12-latki, więc ma prawo normalnie żyć, w przeciwieństwie do piesciarki, która opublikowała kilka głupich wpisów ¯\(ツ)/¯

Pedofil-gwalciciel na igrzyskach ok, piesciarka, która krytykuje osobę zdyskwalifikowana na innych zawodach za niespełnianie norm odnośnie płci jest zła...
  • Odpowiedz
@Roger_Casement Czy ty sugerujesz, że jak wpuszczono typa co kiedyś dopuścił się czynów pedofilskich to nie powinno się nic robić z tym, że jedna pięściarka obraża publicznie drugą?

"Ale panie sędzio, ten pan kiedyś ruchał 12 latkę, to ja nie mogę wyzwać rywalki od chłopa?"
  • Odpowiedz
@ajuto00: Skoro lewicowcy zaciekle bronią obecności pedofila-gwalciciela, to piesciarka ma prawo korzystać z wolności słowa, chyba, że marzy się lewakom cenzura rodem z ruskiego PRL-u...

Ta osoba została w tamtym roku zdyskwalifikowana, zabawne, że teraz piesciarki mają twierdzić, że dopuszczanie takich osób jest spoko, bo lewicowcy są dumni nawet z obecności gwalciciela-pedofila na igrzyskach xD
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: Poczytaj o okolicznościach tego zbanowania, bo śmierdzi sprawa na kilometr.

Dwie pięściarki urodziły się kobietami, normalnie startowały przez wiele lat jako kobiety i nikt nie miał z tym problemu, może dlatego, że były obijane. Teraz nagle się okazuje że to wszystko wina przebrzydłego lewactwa. XD
  • Odpowiedz
@ajuto00: Szkoda, ze udział holenderskiego pedofila-gwalciciela Ci już tak nie smierdzi, zresztą to zabawne, jak neuropki bardziej krytykują polską piesciarkę niż holenderskiego pedofila xD

Skoro tamten zwyrol ma prawo "normalnie zyc" I występować w zawodach, to chociaz nie bądźcie hipokrytami i tak samo uważajcie w przypadku kobiet, które krytykują rywala z Tajwanu, jak choćby Turczynka, która przegrała z tą osobą w półfinale.
  • Odpowiedz
to chociaz nie bądźcie hipokrytami i tak samo uważajcie w przypadku kobiet, które krytykują rywala z Tajwanu


@Roger_Casement: To nie jest rywal, czemu cały czas powtarzasz tę bzdurę? Rozpowszechniasz nieprawdziwą propagandę i jeszcze robisz to z poczuciem moralnej wyższości. Straszne, tym straszniejsze, że jak nasza przegra w finale to już w ogóle na dobre ruszy gównoburza.
  • Odpowiedz
@ajuto00: Przecież rywal odnosi się zarówno do mężczyzny jak i kobiety, a Ty krzyczysz, że to propaganda, bo nie używam feminatywow xD Jak ktoś nie mówi ministra tylko minister (o kobiecie) to też krzyczysz, że to bzdura i nieprawdziwa propaganda?

Zabawne, że tak oburzyłeś się o moje słowa, ale o holenderskim pedofilu gwalcicielu już się wypowiadasz, że "ma prawo próbować normalnie zyc". Dla normalnego czlowieka zgwałcenie dziecka jest gorsze niż
  • Odpowiedz
Przecież rywal odnosi się zarówno do mężczyzny jak i kobiety


@Roger_Casement: Możesz sobie wymyślać język polski od nowa, możesz nawet do swojej mamy mówić "mój rodzicielu" - może w twoim przypadku będzie to bardziej adekwatne?

Czemu piszesz o tym pedofilu gwałciciel, skoro nie zgwałcił tej dziewczyny, taką tylko dostał kwalifikację czynu. 17 latek miał seks z 12 latką, trafił za kratki, wyraził skruchę, jest już na wolności. Państwo zadziałało jak trzeba. Nie wiem, na co mam być oburzony? Jest to paskudny czyn, ale to stara historia, gdybym miał oburzać się każdym podobnym przestępstwem, nie starczyłoby mi
  • Odpowiedz