Wpis z mikrobloga

Nawet jeśli "Rosyjskie boty" nie istnieją to nikt mi nie wmówi, że nie istnieją trolle. Czy im ktoś za to płaci czy nie.

Zielonka - 2 dni.

Ile akcji? 234!

O czym?
Ano wrzucanie zdjęć Ukraińców z banderowskimi flagami, rzucanie obelgami, sfrustrowana rosyjska propaganda na temat Kurska.
I na wisienkę na torcie wykładnia anty LGBT bo rozsądny konserwatyzm musi zostać zachowany.

Chore.

#ukraina #rosja #troll #bekazonuc #onucowewpisy #kacapskiegowno
Aiusteia - Nawet jeśli "Rosyjskie boty" nie istnieją to nikt mi nie wmówi, że nie ist...

źródło: temp_file925395497280165838

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aiusteia: Taka zielonka to i tak tylko jakis przegryw piwniczak któremu uwagi nawet jego własna matka nie poświęca, więc musi jej szukać w internetach
  • Odpowiedz
Taka zielonka to i tak tylko jakis przegryw piwniczak któremu uwagi nawet jego własna matka nie poświęca, więc musi jej szukać w internetach


@Leniek: ty się popatrz na siebie, bo prawie 250 000 akcji to normalny człowiek posiadający rodzinę i znajomych nie zrobi XD
  • Odpowiedz
@kolega_z_sasiedztwa: Wyobraź sobie że do akcji zalicza się choćby wykopanie czy zaplusowanie.

średnio OSZOŁAMIAJĄCE 40 akcji dziennie!

Ja wiem że dzisiaj to może trudno sobie wyobrazić, ale zanim wypiek zdychał, to wystarczyło przelecieć gorące z 12h i właczał sie limit plusów (było 30 albo 50, nie jestem pewien)
  • Odpowiedz
@Aiusteia: wykop w 2014 roku zostal zalany ruskimi i pisowskimi trollami, trwa to az po dzien dzisiejszy, nie chodzi tylko o tych widocznych uzytkownikow a o te boty ktore wykopuja/zakopuja/plusuja/minsują, dzieki temu barddzo wydatnie mogą wplywac na opinie ludzi w danych tematach albo minusowac wszystko jak leci i rozmydlac dyskusje w waznych sprawach. Do tego odplyw starych uzytkownikow ze wzgledów wlasnie wyzej wymienionych nie pomaga portalowi.
  • Odpowiedz
@Aiusteia klasycznie, jak ruskim coś nie wychodzi to umieją robić dwie rzeczy:
1. Walić pociskami w ukraińskie supermarkety
2. Wypuszczać nową falę troli z fabryki w Muchosransku.
  • Odpowiedz
nikt mi nie wmówi, że nie istnieją trolle


@Aiusteia: Trolle istniały od zawsze, rzucenie opinii sprzecznej z mainstreamem to typowe zagranie wywołujące dyskusję, kontrowersje i przede wszystkim ból dupy. Problem w tym że kiedyś na takich stronach jak wykop siedzieli ludzie którzy znali to lepiej i grając w te spierdoszachy trollowali cieniasów, a dzisiaj większość to normictwo które w złotych czasach byłoby łatwym celem takiego trollingu
  • Odpowiedz