Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ciągle ta sama historia. Jak nie wyspa węży, albo babcia strąciła drona słoikiem i wytruła pierogami pół ruskiego batalionu, to teraz ukraincy opanowali 20 km jakiegoś stepu i zaś wielkie walenie konia na wykopie, bo ruscy nawet u siebie nie są pierwszą armią.

Tylko za chwilę ruscy znowu #!$%@?ą z powietrza pół jakiegoś ukrainskiego miasta i znowu będzie skamlenie że kacapskie czołgi będą pojutrze pod Lizboną, jak dziadek klozetowy nie wyśle 100 miliardów Zelenskiemu blikiem.

Wam się to nie nudzi?

#ukraina #rosja #wojna
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja #!$%@? ciągle ta sama historia. Jak nie....

@Spuchaczu: Ja #!$%@? znowu ta sama historia - jakiś przygłupi smutnokremiliarz dostaje bana za #!$%@? berła putinowi bo w alkoholowym stuporze myli mu się wykop z pikabu, zakłada nowe konto i znowu #!$%@? te swoje kocopoły które wszyscy mają w dupie. Nie nudzi ci się to już przegrywie? Już za niecałego miecha kończą ci się wakacje, następna powtórka trzeciej klasy podstawówki i
GodEmperorWasRight - >Ja #!$%@? ciągle ta sama historia. Jak nie....
@Spuchaczu: Ja #...

źródło: Screenshot 2024-06-23 at 11-56-23 860c39608c97a389d0e98[...]

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Spuchaczu: prawdę napisałeś ale wykopki to przecież chorągiewki w środku huraganu, wpadające ze skrajności w skrajność i kierujące się często bardziej emocjami niż zdrowym rozsądkiem, a wpis za który dziś zmieszają Cię z gównem i zrobią z Ciebie agenta FSB za pół roku mógłby dostać tysiąc plusów. też zupełnie nie rozumiem tych spazmatycznych orgazmów nad sukcesami Ukrainy bo to logiczne i oczywiste że prędzej czy później, czy za 5 czy
  • Odpowiedz