Wpis z mikrobloga

@An-Dagda farmienie na kościach to raczej kiepski pomysł, bo raz wygrasz a raz nie i to od szczęścia zależy wyłącznie xD
Chyba że będziesz wczytywał grę po przegraniu, ale to oszukiwanie przecież i równie dobrze mógłbyś sobie kodami dodać golda...

Ja wiele razy grałem w wieśka i zawsze czysty bez modów, takie mody robiące z wrogów gąbki na obrażenia to najgorsze co może być. Bo wiedźmiński miecz powinien utopca rozpłatać na
  • Odpowiedz
farmienie na kościach to raczej kiepski pomysł, bo raz wygrasz a raz nie i to od szczęścia zależy wyłącznie xD

Chyba że będziesz wczytywał grę po przegraniu, ale to oszukiwanie przecież i równie dobrze mógłbyś sobie kodami dodać golda...


@HumanBeing: jak znasz meta taktyki to statystycznie wygrasz, bo komputer gra nieoptymalnie. Tylko nie grac z Zoltanem bo to oszust i ma jakies wywazone kosci
  • Odpowiedz
@HumanBeing: a moda se zainstalowalem dla urozmaicenia, bo juz duzo razy przeszedlem na oryginalnym.

Chociaz jak dla mnie w tym modzie najgorsze jest to widzenie w ciemnosciach, troche psuje klimat
  • Odpowiedz