Wpis z mikrobloga

Dziś w pracy załatwiłem sobie kolejne wolne. Działa to wszystko generalnie na słowo. Nie ma "urlopów" jako takich zazwyczaj. Ktoś mówi, chce wolne tyle i tyle, wtedy i wtedy. Oczywiście zwolnienie od lekarza, jeśli jest na uop i sprawdzenie, czy pasuje w grafikach pracy. Ja wybrałem dobrowolnie umowę zlecenie, bo dla mnie brutto=netto wtedy. Wolne więc mam bezpłatne, ale przynajmniej nie muszę się bawić w l4, żeby mieć kasę na urlopie. Już ponad 14 dni w tym roku wziąłem. Teraz na kolejny tydzień niedługo wyjadę. Ten nasz urzędas, kierownik nie widzi problemu w niczym. Tak to jest generalnie w państwóweczce, bezproblemowo. W wakacje i tak mniej jest "pracy", niż normalnie.

Tak więc w przyszłym tygodniu znów udam się nad morze na parę dni, w jakąś ciekawą lokalizację. Jeszcze póki ciepło jest to będę korzystał. Lubię wyjazdy, to uczucie gdy wsiadam w audicę, świeci słońce, jest błękitne niebo. Włączam muzykę, i wyjeżdżam na puste drogi powiatowego, które aż proszą się o to, by nimi jeździć. Daję gaz do dechy, jadę w stronę słońca, zostawiając za sobą wszystkie przykre myśli i problemy.. W kolejną destynację wjeżdżam jak do siebie. Jest w tym pewna magia, taki przerywnik w 9-miesięcznej wegetacji. Czas, w którym jestem dosyć mocno aktywny. Polecam wam ogólnie koliedzy, jeśli macie możliwość, wyjechać gdzieś. Polskie morze i plaże są naprawdę ładne i czyste, warto pojechać na parę dni i oderwać się myślami od naszego codziennego przegrywu, wypić sobie co nieco patrząc na morze, popływać, poopalać się. To czysta przyjemność.

https://www.youtube.com/watch?v=nlCLbW-PEFM

#przegryw #samotnosc #depresja
Van-der-Ledre - Dziś w pracy załatwiłem sobie kolejne wolne. Działa to wszystko gener...

źródło: 1000021715

Pobierz
Van-der-Ledre - Dziś w pracy załatwiłem sobie kolejne wolne. Działa to wszystko gener...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach