Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka jeszcze apropo plynnego angielskiego u Fifiego, tlumaczenia wielokrotnie ze polski jest dla niego trudny bo wiadomo cale zycie w UK i nie mial kontaktu z jezykiem..... to dlaczego nie wpadl na pomysl aby nagrywac kontent w Kambo po angielsku jako Filip in Asia, tymbardziej wiedzac ze tam polskojezycznych jupiterow to juz od cholera w jednym malym miescie, plus jego kontent sie dublowal z kontentem praktycznie mumina w 80% :) Tu sie nic kupy nie trzyma.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapytajmy jego padawana @Towarzysz_Sobaka


@por_tomasz_borewicz: nie wiem dlaczego ale domyślam się, że z Polskiej widownii Filip miał lepszy start.
Przecież do Muminków przyszli widzowie od Klapka i Łysego. Ba wszyscy bohaterowie uniwersum no może oprócz Patera bazują na tej samej widownii.
RE przecież próbował nagrywać w języku angielskim i subow mu nie przybyło.
  • Odpowiedz
@oesucotusieodwala może gdyby mówił jak Brytyjczyk ale polskiego pochodzenia to może by weszło bo ja lubię ten akcent ale jeśli to ma być witam, jadę, jem i wracam to kogo to zainteresuje? Te jego polskie vlogi były mizerne i nudne, kiedyś obejrzałem że 2-3 gdy miał 50 filmów, obejrzałem ponownie na 100 odcinek, nic się nie zmieniło a młody chłopak więc powinien być ogarnięty w tych sprawach i próbować różnych rzeczy
  • Odpowiedz