Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z Turcji i w hotelu nikt gorzej nie zachowywał się od polaków. Wszędzie się pchają bo za darmo, głośni wulgarni i agresywni. Ja nie wiem czasami mam wrażenie, że taki Sebastian odkładał 5 lat na te wczasy w kołchozie. Zabrał Dżesikę z Brajankiem i im się wszystko należy bo "zapłacone". Dosłownie z nogami na stole spali w recepcji bo zmęczeni. Aż wstyd się przyznać z jakiego kraju pochodzisz bo od razu grymas na twarzy. Już nawet ruscy potrafili windę przytrzymać jak potrzebowałem z bagażem wjechać a Sebastian stał w przejściu pił piwo i nawet nie przesunie się o krok by łatwiej przejechać. Btw Turcy mega przyjaźni i otwarci. Można z nimi pośmieszkować i potargować się na bazarach.
#wakacje #turystyka #polactwo @polactwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shokata: W Turcji bywam 2 razy do roku i nie spotkałam się z czymś takim. Polacy zachowują się ok. Ukraińcy i Turcy nastawienie bardzo pozytywne. Zachowanie Rosjan z dużą rezerwą. Gdy Polacy wchodzili do windy, od razu przestawali rozmawiać. Unikali wzroku.
W zesżłym roku byłam w 2 hotelach w Kemer. W pierwszym rosyjskie animatorki ok, same z siebie tłumaczą się z zachowania Putina i z tej całej sytuacji z Rosją
  • Odpowiedz
@Shokata bo Turcja jest tania więc największe buractwo tam jedzie. A szkoda bo kraj fajny podobno. Dobrze mi się w pracy współpracowało z Turkami . Ogólnie ja unikam biur podróży również bo tam spore szanse że w hotelu będzie międzynarodowe buractwo ( z naciskiem na Polaków i Ruskich). Wolę sam sobie zorganizować wyjazd.
  • Odpowiedz
w hotelu nikt gorzej nie zachowywał się od polaków


@Shokata: to samo mówią brytyjczycy o swoich rodakach, niemcy i pewnie kazda inna narodowość. Po prostu zwracasz uwagę głównie na polaków bo to twój język. od razu słyszysz darcie #!$%@? w tym języku i rozumiesz o czym rozmawiają.
Kiedys tez myślałem tak jak ty, ale zdałem sobie w końcu sprawę, że to tylko wrażenie.

Bycie debilem i prostakiem nie zna narodowości
  • Odpowiedz
  • 0
@inga aslan city w alanya. Może 20% było normalnych czyli szanowali przestrzeń innych i nie mieli totalnie w dupie ludzi. Je korzystałem z animatorów Ukraińców nie było albo maskowali się w cieniu grupy.
  • Odpowiedz