Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
@Haussman wczoraj ma lajcie u Machaja mowiles ze Wykopki to sprawni inaczej czy niepelnosprawni intelektualnie bo krecimy beke z Kambo Pato Uniwersum ale jak Ty pocisnales Donalda doradce finansowego zwanego w niektorych kregach jako Rezydent czy Slaskiego Dallajlame to my male Miki przy Tobie jestesmy ;)
I gdyby tutaj przyznawane byly jakies nagrody to na pewno bylbys faworytem to zgarniecia Teczowej Kanapki z atramentem znanej firmy Syf-Czis ;)
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@AzjatyckiDlugMenela: az tak dlugo tego parcha nie ogladalem bo dal mi bana ale juz na poczatku stwierdzil ze trzeba to zmonetyzowac ze Hausmann z niego beke kreci. I to co pamietam to nazywal Haussmana parowa, rura i niepelnosprawnym. A obaj to przeciez bracia w wierze ;)
  • Odpowiedz
@Nightshift_: O faktycznie, tam już na początku się odniósł, myślałem, że idealnie trafiłem w to co najlepsze. Bracia w wierze a taka niechęć, to jest zastanawiające. Maniek ma coś z tym szybkim monetyzowaniem. Przypomniała mi się pizza predatora dla Mańka :) Jak łysy wymyślił jakaś zawyżoną cenę jak wypełnią cel (chyba 500zł), to Maniek odmówił pizzy i zrobił kontrę własną zbiórkę też za 500zł. Tylko nie pomyślał, o skali proporcji,
  • Odpowiedz
  • 1
@AzjatyckiDlugMenela: Manka czekaja teraz wydatki bo wiza sie konczy, ubezpieczenie medyczne i wyjazd do mitycznej Tajlandii a tu nie bardzo jest za co wiec korzysta z tego ze inni robia z niego durnia bo wie ze jak nie uzebra tej kasy to nawet na bilet powrotny do Europy nie bedzie mial. I co gorsze zrazi do siebie chyba wszystkich polonusow w Kambo Raju i okolicy wiec tez nie bardzo ma
  • Odpowiedz
@Nightshift_: Ostatnio jeszcze wspomniał temat wspólnego liva ze Spoconym, temat dawno zarzucony. Spocony, który jest chyba ostatni z którym ma jako taki kontakt. Musi być nie za ciekawie, chociaż wczoraj ponad tysiąc dostał tylko od jednego top donejtera.
  • Odpowiedz
@wariat-z-choroszczy:

Szczerbaty grubas co myśli że hajsem kupi wszystkich i krzykiem kogoś zdominuje

Mnie to zawsze rozwala, sam znam kilka osób które naprawdę mają kasę, ale otworzy gębę i klawiatura do wymiany, nie bardzo rozumiem fenomenu tego zjawiska ale jest dość powszechne jak mniemam
  • Odpowiedz
  • 1
@AzjatyckiDlugMenela: ja tez czekam na ta jego Tajlandie bo wtedy wyjasni sie wiele rzeczy i moze ta jego baba w koncu przejrzy na oczy i zobaczy z jakim mitomanem i golodupcem ma do czynienia.
I byly 2 lajty gdzie nic ostatnio nie wyzebral to liczyl ile watow zuzylo mu 6 LEDow i czeka za to na jakas finansowa gratyfikacje :)
  • Odpowiedz