Wpis z mikrobloga

Dobry wszystkim.
Polecacie jakiś TV z Smartem do 40 cali, do pokoju dziecięcego?
Nie musi mieć nie wiadomo jakie bajery, byleby Smart był.
Niby mógłbym pierwszy lepszy ale nie chciałbym by zdechł po roku użytkowania
#tv #telewizory #smarttv #pytanie #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Castagiro: nieśmieciowe 32 i inne poniżej 40 cali to są droższe niż 40 cali, najlepiej bierz 40 w cenie 1000-1500 tcl albo samsunga jak będzie jakiś ok, chyba że chcesz monitor 27 2k+smart to załatwisz w 800zł a tak to zostają telewizory jakieś xiaomi czy chyba nawet samsungi co mają 32 w cenach 700-1000 ale oczywiście z matrycami 720p często starymi
  • Odpowiedz
@Castagiro: Jakoś w 2015 roku kupiłem chyba najtańszego możliwego Samsunga w sklepie i do tej pory działa, a co najważniejsze cały czas wszystkie podstawowe aplikacje typu Netflix, Youtube, Prime, Disney, itd. są aktualizowane.

W 2018 lub 2019 roku kupiłem Philipsa z Ambilight i nawet wtedy ilość aplikacji nie porażała. a teraz to chyba tylko Netflix i Youtube jeszcze działa. W sumie aplikacji od Disney i HBO chyba nawet nigdy tam
  • Odpowiedz
@Castagiro: ja nie siedzę mocno w telewizorach ale jeśli ci nie przeszkadza 720p w dzisiejszych czasach no to są 32 z xiaomi czy nawet samsunga do 1000zł to bierz, nie napisałeś ile chcesz wydać, od 1000zł już zaczynają się dobrze ocenianie TCLe ze smart tv i 4k ale to rozmiar 40+
  • Odpowiedz