Wpis z mikrobloga

Zdarzyło wam się w #hotel mieć karaluchy? Jestem w 4 gwiazdkowym w #portugalia #madera z #itaka i już kilka tych robali spotkałem dość sporych wielkości. Nigdy nie miałem styczności z tym robactwem i nie wiem czy to powininem gdzieś zgłaszać etc… W pokoju jeszcze nie widziałem, ale martwi mnie trochę czy nie przywiozę tego do siebie do domu

#booking #wakacje #podroze #podrozujzwykopem #hotele
km00787 - Zdarzyło wam się w #hotel mieć karaluchy? Jestem w 4 gwiazdkowym w #portuga...

źródło: IMG_6174

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@km00787: nie trzymaj jedzenia w pokoju, bo będzięsz miał gości, a po przyjezdzie zostaw walizki na polu otwarte przez pare dni. Jak sie jedzie do takich krajów to sa takie niespodzianki
  • Odpowiedz
@km00787: po prostu musisz trzymać porządek wokół siebie, wszystko co po jedzeniu to chować dodatkowo do siatki i związac. Jeśli nie masz tego w pokoju to znaczy, że hotel trzyma porządek pod tym względem.

Moja żona będąc w liceum na wycieczce w Paryżu, po włączeniu klimy w pokoju, wyszło z niej 30 takich gówien i sie rozpełzło po pokoju. Krzyk jej i jej koleżanki ponoć słyszeli w Marsylii XD - wówczas dostali inny pokój ale no niesmak pozostał.

Ja walczyłem z tym 2 miesiące na Teneryfie. zalewaliśmy wrzątkiem odpływy, jakieś trutki zakładaliśmy i się udało ich pozbyć. Raz na jakis czas wpadły przez okno (te latające) lub wyszły z odpływu. Często je mozna zobaczyc rano pod śmietnikami gdzieś na polu :P Takie duże
  • Odpowiedz