Wpis z mikrobloga

Czyli chcecie powiedzieć, że Stanowiski zaaranżował filmik, który nie było fejkowy (brak AI, brak fabrykacji, brak manipulacji montażem), a następnie nagrał 30-minutowy odcinek, na którym wyśmiewa ludzi, którzy uznali go za prawdziwy?

Skąd ludzie mieli wiedzieć, że to fejk skoro nagranie było prawdziwe? Aha, na podstawie dwóch randomowych wydarzeń (pokroju wciągnięcia człowieka do silnika na lotnisku), w których była zaburzona linia czasowa xD przecież doskonale wszyscy pamiętają kiedy to było, no tak.

Tak więc to byłoby na tyle w temacie wielkiej giga orki na lewkach xDD Już pomijając fakt, że te tlumy dziennikarzy co się na to ponoć nabrali to zaledwie chory Lis, naćpany Kapela i nawiedzony Giertych xDD ehh że wy wstydu nie macie z tymi fikołami xD pozdro chlopaki dobra robote robicie

#przemyslenia #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero #stanowski
mmenelica - Czyli chcecie powiedzieć, że Stanowiski zaaranżował filmik, który nie był...

źródło: comment_1616850981KrAy2YR2qo7es03crSgP5R

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i oczywiście manipulacja bo oczywiście tuzy lewackiego dziennikarstwa z wyborczej i innych ściekowych gazetek łyknęły fejka bez jakiegokolwiek sprawdzania. Lewicowi zwycięzcy Grand Pres


@Ja-szczur: ale to właśnie stanowski tutaj manipuluje i wy to wszyscy łyknęliście. Rzeczywiście było chyba trzech dziennikarzy onetu, wyborczej czy innego medium z tej grupy, którzy to łyknęli i napisali głupotę + jedna prokurator, jeden były polityk i tomasz lis po wylewie. Wszystkich tych jasiów kapeli
  • Odpowiedz
@Ja-szczur
Powiedz mi, co jest nieprawdziwe w stwierdzeniu że Stanowski i Mazurek są za pisem i że rozmyślają afery pisowskie? Do dziś pamiętam jak i mazurka był Sasin i sobie o książka rozmawiali, w czasach krótko po tym jak Sasin zmarnował 70 milionów!
  • Odpowiedz
  • 0
@Ja-szczur tak, to czemu nie odpowiedział na pytania jadczakowi jaka była treść rozmowy jego z Michniewiczem, kilka minut po zatrzymaniu pierwszego sędziego, i rozmowie z Fryzjerem
  • Odpowiedz
  • 0
@mmenelica: no a na czym polega dziennikarstwo, jeśli nie na weryfikowaniu faktów? Przecież w tym łańcuszku tweeterowego dziennikarskiego #!$%@? nikt nawet z "profesjonalistów" nie podjął się analizy i weryfikacji merytorycznej tego wideo, co chyba powinno być podstawą w w tym fachu xD Ludzie niezbyt przychylni Stanowskiemu uznali, że dostali do ręki coś, czym mogą mu #!$%@?ć i ucieszyli się z tego niesamowicie, co było widać po udostępnieniach tego nagrania... Ta
  • Odpowiedz