Wpis z mikrobloga

czasem mam wrażenie, że wykop.pl to toksyczna społeczność debili, ale potem wejdę sobie na jakieś sąsiedzkie grupki na fb typu “Zbąszynek ogłoszenia, oddam, sprzedam, zamienię” i po prostu tracę wiarę w ludzi. wszędzie takie delikatne, toksyczne złośliwości, #!$%@? sobie, czepianie się byle gówna. to pokazuje moim zdaniem jak beznadziejnie zawistnym jesteśmy społeczeństwem. czasem wchodzę na fb z dobrym nastrojem, a wychodzę #!$%@?, kiedy pomimo tego, że dawno już sobie uświadomiłem, że to mi szkodzi, wdaje się w dyskusję z jakimiś debilami. ludzie z wykopu są naprawdę porządni i mili w porównaniu z tym psychiatrykiem, jakim są sąsiedzkie grupki na fb. usunąłem dziś appkę po raz 40 w życiu.
a wam wykop.pl dziękuję za to, że jesteście jako tacy.
#polska #polacy #facebook
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powodzenia: toksyczność ludzka wybija poza granice, a spróbuj w jakieś gierki multi pograć i być miłym to zostaniesz zwyzywany przez 12 latki, nie dość że nagle czujesz się staro i głupio, to jeszcze jadą po twojej matce jprdl jak żyć
  • Odpowiedz
  • 70
@Greensy w sumie trochę mnie naszedł gorzki żal na polskie społeczeństwo, ale przypomniało mi się, że gram w lola i nie tylko Polacy tacy są. starasz się skrzyknąć zespół, żeby zrobić coś razem, na co słyszysz, żebyś skleił #!$%@?ę i wsadził sobie w dupe swój coaching. serio, na wykopie tu milutko jest strasznie, moja kochana banieczka
  • Odpowiedz
wszędzie takie delikatne, toksyczne złośliwości, #!$%@? sobie, czepianie się byle gówna.


@powodzenia: dla wielu to jedyny sposób na dowartościowanie się - napisze coś złośliwego, inni mu przyznają rację, normalni się nie odważą nic napisać, bo tamta grupka wzajemnej adoracji i tak będzie cisnęła swoje głupoty. Można to zauważyć również na profilach, gdzie pokazywani są idioci na drogach - tam w komentarzach można odnieść wrażenie, że z większością coś nie tak.
  • Odpowiedz
@powodzenia wejdź na Peppera może i konsumpcjonizm ale można ustawić pod swoje preferencje / hobby np: DIY, audio, sport itd.
Społeczność DUŻO LEPSZA, wesoła i pomocna. Często w wstawkach własne recenzje i proponowane rozwiązania lub optymalizacja.
Chyba nie ma dużo gimbo dzieci bo takie nie mają potrzeby kupowania rzeczy do życia bo te kupują rodzice.
  • Odpowiedz
@Greensy: Ja grywam w TF2 i rzadko się zdarza co mówisz. Mało kto pamięta o tej grze, nawet Valve, a szkoda... Frajda dalej podobna, chociaż niestety już zero zmian i jest globalnie, jest to gra która po prostu "nie chce umrzeć". Ale dalej można porobić czasem głupie rzeczy i zero spiny, nie będzie cię jakichś gościu z podstawówki #!$%@?ł że nie zarushowałeś gdzie ci kazał.

@NieBendePrasowac: No, Linkedin
  • Odpowiedz
@powodzenia: komentarze chamskie i zlosliwe maja najwiecej rekacji i sa na szczycie, jest to robione dlatego bo uczucie zlosci sprawia ze najbardziej sie angażujesz. Jest to niesamowicie #!$%@? system ale opłacalny gdy sprzedajesz reklamy. Także świat poza internetem nie jest aż tak zły jak w internecie. No cóz. Mnie na przykład #!$%@? fakt że sam nie wiem kiedy sie to stało że zostałem wrzucony do polskiego internetu :D co mam
  • Odpowiedz