Wpis z mikrobloga

Wystarczającym dowodem na to, że Stanowski jest pachołkiem najohydniejsze, antypolskiej i bezsprzecznie najgorszej partii od upadku PZPR jest fakt, że wraz z całą akcją odpalona została farma Pisowskich botów.
Wystarczy popatrzeć jak wzmaga się ruch użytkowników Pisowsko-Konfederackiego sojuszu, żeby wiedzieć z czym tu mamy do czynienia.
Zawsze jak widzicie nagły wysyp komentarzy, błyskawicznie plusowanych przez dziesiątki kont, których jedynym zadaniem jest wychwalanie Pisu lub Konfederacji, to od razu wiedzcie, że to nie przypadek.

#polityka #wykop #kanalzero #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazwykopkow #bekazprawakow
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mango2018: chodziło mi o to, że jakimś cudem jesteś w stanie pisać na wykopie. Ale patrząc po tym co napisałeś na początku to domyślałem się że latarnia twojego intelektu nie świeci zbyt jasno. Nie jestem konfidentem ale zgłosiłem już do choroszczy że uciekł im pacjent. Pakuj mandżur panie neuropku ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 6
ale zgłosiłem już do choroszczy że uciekł im pacjent.


@korona_swirus: Szanuję. Samozgłoszenie to naprawdę rzadkość w dzisiejszych czasach. Mam nadzieję, że zostaniesz wyróżniony na zajęciach grupowych i dostaniesz dyplom dzielnego pacjenta.
Życzę powodzenia i tym razem nie zapomnij spytać oddziałowego o Internet.
  • Odpowiedz
@mango2018 wyzywasz kogoś od wysrywów, a konta takie jak twoje nawalają od wczoraj jeden przekaz, a teraz drugi by odwrócić aferę. Od razu atak na farmę trolli, a może po prostu niektórzy gardzą stanem, stonogą? Tak jak ja ich nie oglądają, a jedynie się śmieją z wykopków xddd
  • Odpowiedz
  • 0
Żeby ci te pisowskie boty z pod łóżka nie wyszly xD


@Pan_krecik: Niech wychodzą, mam solidnego kapcia na takie robactwo.

Uśmiechnięci, coś słabo się uśmiechacie w swojej oblężonej twierdzy.


Bo już żal nam się śmiać z Pisowców, teraz tylko patrzymy z pogardą i zdumieniem.
  • Odpowiedz