Wpis z mikrobloga

@wajcheloo0: Czyli jeżeli chce sobie zbudować markę to najlpiej wypuścić fejka że np kradę a następnego dnia wyjść i powiedzieć że to ustawka....
Do mnie to nie trafia.

Polecam artykuły naukowe na ten temat np. When Corrections Fail B. Nyhan.
badani czytali fikcyjne artykuły informacyjne, a następnie korekty tych informacji. Wyniki wskazywały że korekty nie zmieniały błędnego postrzegania badanych.

Taka "akacja" to nie są szachy 5D - nikt nie stosuje
  • Odpowiedz
  • 2
Polecam artykuły naukowe na ten temat np. When Corrections Fail B. Nyhan.

badani czytali fikcyjne artykuły informacyjne, a następnie korekty tych informacji. Wyniki wskazywały że korekty nie zmieniały błędnego postrzegania badanych.


@pyszniarz: ale ja mam to w dupie xDD siedzę i jem popcorn bo stanowski (który ani mi ziębi ani grzeje) zrobił z lewusów debili, ode mnie +1
  • Odpowiedz
@wajcheloo0: Czyli Stanowski nagle nie był wielokrotnie w biurach Orlenu?

To że upokorzył (słusznie) Stonoge i tych "dziennikarzy" którzy to łyknęli, to go jakoś umywa od PiSu? Poważnie proszę o wytłumaczenie waszego toku myślenia. Bo przypuszczenia finansowania go przez PiS były jeszcze przed powstaniem Kanału Zero.
  • Odpowiedz
@wajcheloo0: Taki byl cel tego materialu i sam pokazujesz jakim jestes lemingiem xD Zlegitymizowal swoje dzialania i jakakolwiek krytyka bedzie osmieszana oraz cos co na niego by mialo wyplynac, to ruchy zostaly uprzedzone, przeciwnik (nomen omen kawal smiecia) osmieszony.
  • Odpowiedz
Czyli jeżeli chce sobie zbudować markę to najlpiej wypuścić fejka że np kradę a następnego dnia wyjść i powiedzieć że to ustawka....

Do mnie to nie trafia.


@pyszniarz: Przyznałbym Ci rację gdyby film pojawił się na kanale u stanowskiego. Albo Stanowski sam by go wrzucił na lewym koncie, i udawał, że to jakiś wyciek. Ale tutaj Stanowski wykorzystał stonogę który sam się podłożył z tym szukaniem haków na stanowskiego.
Gdyby
  • Odpowiedz
@wajcheloo0: Dużo lepsze są dzisiejsze fikołki o tym jak to "Stanoski zuy bo jak śmiał śmieć zarzutkę wypuścić' lub mają pretensje do wszystkich dookoła bo łyknęli fejka bez sprawdzania np. @wygryw50k albo mój ulubieniec @Beeercik ze screena poniżej. Klasyczny przykład sytuacji w której debil mierzy cię własną miarą. To nie jest tak drogi kolego że jak dla ciebie i reszty neuropków filmik od kryminalisty Stonogi jest ostatecznym dowodem
Masson - @wajcheloo0: Dużo lepsze są dzisiejsze fikołki o tym jak to "Stanoski zuy bo...

źródło: debil

Pobierz
  • Odpowiedz
To wszyscy którzy nie łyknęli fejka będą tą sytuację podawać jako koronny i niezbity argument na obiektywność Stanowskiego


@Masson : Mhm i stawiasz potężne pieniądze na to, że ta sytuacja nie będzie nigdy używana jako argument obronny w przyszłości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież już teraz się to dzieje, więc o czym w sumie gadać.
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: Jest tam u was jakiś mądry który umie odpowiedzieć na pytanie, jak ta akcja oczyszcza Stanowskiego?

Wszystkie prawaki dzisiaj uwsteczniły się do komunikacji wyłącznie obrazkowej, lizania się po jajach nawzajem i unikania jakiejkolwiek dyskusji, nie potrawią odpowiedzieć na proste pytanie.
  • Odpowiedz
@PanPrezydent: Ja to mam z was bekę, że dostaliście spazmów, gdy przez chwilę była szanse, że spełnił się wasz mokry sen. Nie interesują mnie jakieś zarzuty z dupy o współpracę z pisiorami, a co za tym idzie, dla mnie nie ma się z czego oczyszczać xD
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg:

Nie interesują mnie jakieś zarzuty z dupy o współpracę z pisiorami, a co za tym idzie, dla mnie nie ma się z czego oczyszczać

Po czym poznać, że ktoś ogląda Stanowskiego i wierzy mu na słowo, nie sprawdzając innych mediów. I wy macie czelność komuś zarzucać, że nabrał się na manipulację xD
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: Ale tu nigdy nie chodzi o jego opinie, takie programy tworzy się po to i tak przedstawia, żeby widz myślał, że sam stworzył sobie swoją opinię, podstawowa psychologia medialna.

Nie da się śledzić polityki oglądając jedno źródło, bo zawsze będziesz zmanipulowany. Stanowski pokazał swoją stronniczość w wielu swoich materiałach, i nie chodzi tu o jego opinię, a o to co pokazał, a co pominął właśnie.
  • Odpowiedz