Wpis z mikrobloga

Akcja z Stanowskim i Stonoga pokazuje jaka jest przewaga ludzi z centrum nad prawakami i pokazuje że poziom sekciarstwa na prawicy jest nieporównywalny.
Ludzie z centrum po kilkudziesiecu minutach orientuja sie, że to fejk nawet gdy nie ma oficalnego dementi. I to mowa jest o zwykłych ludziach w necie.
Porównajcie to z takim Bosakiem i reszta Kofnederacji , ktorzy przez wiele dni łykali fejka z rzekomym ukrainskim nożownikiem na Nowym Świecie ( mimo, że nagranie temu przeczyło) i nawet po przedstawieniu dowodów przez policje i ujawnienie danych poszukiwanego i tak Bosak robił fikołki aby nie przyznac sie do błedu i twierdził nadal, ze to może być Ukrainiec.
A ludziom z centrum wystarczą tylko niescislosci aby wyłapac fejka.
Jak widac nawet przecietny neuropek z wykopu bije na głowe lidera Konfederacji czy nawet samego Stanowskiego, ktory tez uwiarygadnia fejki jezeli sa po linii programowej jego widowni i nie zawsze sie wycofa lub niekiedy robi fikołka, że tylko żartował.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji z tym co napisalem.

#stanowski #kanalzero #neuropa #polityka
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szurszur Przecież to Platforma mieni się jako centrum (obóz liberalno-demokratyczny) i to platformerskie osobistości pierwsze wczoraj rzucały kamieniami na Twitterze (chociażby słynny wpis pani prokurator)

Przeciętny neuropek jest taki sam jak przeciętny konfederata - ma sprany łeb do granic możliwości przez swój obóz i jego narrację.
  • Odpowiedz
  • 9
Przecież to Platforma mieni się jako centrum (obóz liberalno-demokratyczny) i to platformerskie osobistości pierwsze wczoraj rzucały kamieniami na Twitterze (chociażby słynny wpis pani prokurator)


Przeciętny neuropek jest taki sam jak przeciętny konfederata - ma sprany łeb do granic możliwości przez swój obóz i jego narrację.


@kuba-rozpruwa: No to te platformerskie osobistosci beda na poziomie lidera Konfederacji dopiero wtedy gdy za tydzien juz po ujawnieniu mistyfikacji nadal beda twierdziły, że jednak
  • Odpowiedz
@szurszur No tak usuwali po kilku minutach że teraz idą w zaparte przy tej kompromitacji że to i tak nic i Stanowski jest pisowcem i kropka. Bez dowodów, bez niczego. Chłopie odstaw piguły i wyjdź na trochę z polityki bo ci się wszystko wymieszało. Przedstawiasz rażący brak obiektywizmu.

Czy to nie dziennikarze centrum pisali o Gonzalezie że to pisowskie służby zamknęły niewinnego dziennikarza? Całe szczęście że republiki nie oglądam bo tam
  • Odpowiedz
  • 5
@kuba-rozpruwa: No nadal nie podwazyles niczego co napsialem:
Prawak wierzy w fejka nawet po sprostownaiu, neuropek w wiekszej czesci orientuje sie po pierwszyych wyjasnieniach. Prawak olewa pierwsze wyjasnienia, a nawet olewa oficjalne dementi i dowody.
To sa fakty, ktorych nie przykryjesz wrzutka o Goznalesie. Przeicez gdyby Wyborcza miałą zachowac sie w tej sprawie jak konfederaci w sprawie Nowego Światu to nawet teraz powinna twierdzić, że Goznales był niewinny.
Dlatego ten
  • Odpowiedz
@szurszur: ale o czym tu dyskutować? Stano zrobił świetny kontent gdzie nabije sobie kolejne tys wyświetleń, was fajnopolaki doopa boli. Same win winy tego dnia.
  • Odpowiedz
@szurszur Przejrzałem sobie twoje wpisy i rzeczywiście. Jesteś mądrym człowiekiem ale masz totalnie wyprany mózg propagandą zachodu. W każdym wpisie coś tam wiesz gdzie dzwoni ale który to kościół? Już za trudne. Rozkładasz na czynniki pierwsze afd nie mając zupełnie pojęcia o niemieckim nacjonalizmie w obecnych czasach, dziwne bo nie znalazłem ani jednego wpisu o SPD, CDU i ich powiązaniach z Rosją. Dziwne, zapewne nie pasowało do narracji. Nie będę szedł
  • Odpowiedz
  • 0
@Sisal: Nie, @Sisal Przeicez nie krytykuje zarzutki Stanowskiego, doceniam troling i to cos pieknego w tej materii. Podważam tylko to, że dla wielu ludzi kilkudziesieciominutowe łykniecie fejka jest dowodem na rzekoma niższość drugiej strony gdy tak naprawde jest odwrotnie.
  • Odpowiedz
  • 2
Rozkładasz na czynniki pierwsze afd nie mając zupełnie pojęcia o niemieckim nacjonalizmie w obecnych czasach, dziwne bo nie znalazłem ani jednego wpisu o SPD, CDU i ich powiązaniach z Rosją. Dziwne, zapewne nie pasowało do narracji


@kuba-rozpruwa: Pisałem i o SPD dawniej na pewno jak i o paru innych ugrupowaniach z Niemiec. Nie działo sie nic aby to wycigac znowu, a przynajmniej nic nie wiem o tym.

. Rozkładasz na
  • Odpowiedz
@szurszur: Nie lubię Stanowskiego. Manipulant, populista, rozsiewacz fejków (chyba najgorszy to ten o polskich żołnierzach, co boją się strzelać, a jaka była prawda - każdy wie).

Wczoraj gdy zobaczyłem filmik Stonogi, nie mogłem uwierzyć. Oczywiście to co było na tym filmie, z łatwością mogło być prawdą (w mojej opinii). I mimo, że byłoby to piękne zaoranie Stanowskiego, to przez to że wyszło to od Stonogi, od razu mój entuzjazm spadł.
  • Odpowiedz
@szurszur: tak nie do końca, to dalej nie jest ok zacząć się pienić bez wiedzy o co chodzi, i potem jak już wiadomo że się popełniło błąd to sie wycofać. Część ludzi która wczoraj od razu zaczęła spamować w mediach społecznościowych w ogóle nie powinna zareagować na taką prowokację znanego oszusta.
  • Odpowiedz
@szurszur: bo centrum to normalność. To logika, rozum, rozsądek, nauka, brak zabobonu, tabu i poprawności politycznej. Każdy zdrowy człowiek dąży do centrum i chce w nim żyć. Na mapie świata też to widać: nikt nie chce dobrowolnie żyć ani w szariacie ani w komunizmie. Świadomie, czy nie, każdy chce do centrum bo skrajności to zło.
  • Odpowiedz