Wpis z mikrobloga

  • 0
niezły fikołek xD, czyli jak przemilczysz temat to znaczy że ewentualnie w przyszłości może coś powiesz co czyni cię bezstronnym.


@IksdeHeheh: Nie, po prostu oznacza to ze wracamy do starej narracji w stosunu do Stanowskiego ze jest pro-"ktos" na podstawie ze kogos nie zaatakował. To nie jest ciekawa rozmowa bo moze jest, moze nie jest. Nie ma na to w zasadzie zadnych argumentów poza opinia. Ty masz jedna, ktos ma
  • Odpowiedz
Dokładnie, bedizemy przez kolejne 10 lat slyszec od usmiechnietych wyborców "Ziobry nie ruszamy" xDDDD


@Dentka7: Ja pierdziele, typ najpierw nagrywa kompromitujący materiał na siebie, zanieczyszcza nim przestrzeń informacyjną, a normalni ludzie, którzy mają pracę i rodzinę i nie mają czasu na śledzenie perypetii Stanowskiego i Stonogi, po prostu zostaną wprowadzeni w błąd. Nie wiem co w tym śmiesznego.
  • Odpowiedz
typ najpierw nagrywa kompromitujący materiał na siebie


Nagrywac sobie moze co chce, przeciez to nie on go wypuscil.

zanieczyszcza nim przestrzeń informacyjną


@
  • Odpowiedz
@Dentka7: Ale przecież, z tego, co rozumiem, to Stanowski zrobił ten fejk dla Stonogi. Stonoga go opublikował, ale taki był zamiar Stanowskiego. Dalsze zaśmiecanie przestrzeni informacyjnej nie może być uzasadnione nauką, tym bardziej, że i tak mamy pełno materiału w tym zakresie. To też nie ma sensu ze względu na to, że tutaj nie ma za bardzo co weryfikować, bo filmik jest najprawdopodobniej autentyczny, ale po prostu ustawiony. To nie
  • Odpowiedz
Ale przecież, z tego, co rozumiem, to Stanowski zrobił ten fejk dla Stonogi. Stonoga go opublikował, [...] tutaj nie ma za bardzo co weryfikować,


@Holaustin: Wystarczy zweryfikowac ze to co mowia sie kupy nie trzyma i daty sa pomieszane. Zweryfikowac to ze filmik o Funduszu Sprawiedliwosci powstał.

Stanowski celowo wprowadza ludzi w
  • Odpowiedz
Jesli ja Ci dzisiaj wysle filmik na którym, mowie ze odpowiadam za ataki na WTC i Ty to opublikujesz to bierzesz za wprowadzenie tej informacji do przestrzeni publicznej pelna odpowiedzialnosc.

@Dentka7: Nieporównywalne ze względu na kompletnie rozbieżne poziomy prawdopodobieństwa tych dwóch rzeczy.

Wystarczy zweryfikowac ze to co mowia sie kupy nie trzyma i daty sa pomieszane. Zweryfikowac to ze filmik o Funduszu Sprawiedliwosci powstał.

@Dentka7: Ale filmik o
  • Odpowiedz
@DrCieplak: Dokładnie, bedizemy przez kolejne 10 lat slyszec od usmiechnietych wyborców "Ziobry nie ruszamy" xDDDD


. @Dentka7 ty, ale wiesz, że jak Ziobro miał być postawiony przed trybunal, to brakło kilku głosów, bo politycy po mieli "ważniejsze" sprawy, jak np. piknik na jakiejś wsi?
Teraz zrozum kto tu jest debilem, ten kto będzie murem stawał za jakąś opcją i to zupełnie za darmo. Czy ci którzy biorą niezły hajs
  • Odpowiedz
@DrCieplak: z baitem Stana bedzie jak z piątką Mentzena, niby to powiedział, niby jest nagranie, ale rzeczywiscie nie powiedział i faktycznie sie to bedzie przewijac latami :D
  • Odpowiedz
@Matpiotr:

a nie ukradł?


Przecież to dla najdurniejszych debili propaganda. Co tam niby ktoś ukradł? Likwidacja OFE to był świetny pomysł, tylko zapomnieli że Polacy nie mają mózgów działających i nie wytłumaczyli jak dzieciom co się dzieje. Więc Kaczyński z Kurskim wytłumaczyli po swojemu xD
  • Odpowiedz
Dokładnie, bedizemy przez kolejne 10 lat slyszec od usmiechnietych wyborców "Ziobry nie ruszamy" xDDDD


@Dentka7: to tak jak pisowcy piszą o "darmowej pizzy z Jagodna" w kontekście "tak łatwo daliście się przekupić"? xD
  • Odpowiedz
Natomiast pytanie, czy gdyby nie pomieszał celowo chronologii to czy wtedy miałxbyś inne zdanie o tym pranku?


@Holaustin: Absolutnie nie. Dziennikarstwo polega na tym, ze trzeba weryfikowac informacje. Jak ich nie weryfikujesz i wypuszczasz babola to stajesz sie posmiewiskiem.

I działa to w kazdej branzy. Jesli wypuszczasz newsa o transferze w piłce noznej, który pozniej nie dochodzi do skutku, to jedynie wychodzisz na
  • Odpowiedz
  • 0
@Dentka7 zawiodłem się, nawet nie umiesz fajnego fikołka zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale brak myślenia nie jest Ci obcy, a do fikołka trzeba jednak samemu pomyśleć.
  • Odpowiedz
  • 2
@Dentka7

>większość wyborców Tuska prawdopodobnie nie załapie o co chodziło.


@DrCieplak: Dokładnie, bedizemy przez kolejne 10 lat slyszec od usmiechnietych wyborców "Ziobry nie ruszamy" xDDDD


Bardzo możliwe, zobacz ile lat jest już z nami stwierdzenie Sikorskiego o ciągnięciu druta Jankesom
  • Odpowiedz
  • 0
zawiodłem się, nawet nie umiesz fajnego fikołka zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale brak myślenia nie jest Ci obcy, a do fikołka trzeba jednak samemu pomyśleć.


@uriel_ck: Po prostu nie widze zwiazku z tematem o ktorym tu rozmawiamy. Poza tym chyba mnie źle sklasyfikowałes bo ja nie jestem zwolennikiem PiSu. W sumie to nie wiem czego ode mnie chcesz. Moja odpowiedź na Twój komentarz to "Ok".
  • Odpowiedz
  • 0
wy tam pisowskie chłopy na wszystko odpisujecie od kilkunastu lat "wina Tuska". Nie jesteście lepsi


@kris006: Obie strony sa tak samo paskudne. Dobrze ze masz swiadomosc ze nalezysz do jednej z nich. Czy to do pisiorów czy to do usmiechnietych. Wszystko jedno, to jedno i to samo.
  • Odpowiedz
  • 0
To czy ruszaja czy nie ruszaja nie robi z niego ani pisiora ani antypisiora.


@Dentka7: Nie przeszkadza mu w ruszaniu rządu. Taka jednostronność to w końcu same przypadki i przykład pluralizmu.
  • Odpowiedz
  • 0
Nie przeszkadza mu w ruszaniu rządu. Taka jednostronność to w końcu same przypadki i przykład pluralizmu.


@XpedobearX: Ale nie ma jednostronnosci. Rusza wszystkich.
  • Odpowiedz