Wpis z mikrobloga

@MWittmann: na instagramie Filipek ma zdjęcia Londynu ale to raczej wygląda jakby tam byli turystycznie albo przelotnie. Dziwne że Filip nic nie wspomina o tej swojej rodzinie w UKa, czy też to że nikt po niego nie wyszedł na przystanek autobusowy.
  • Odpowiedz
@RealBakman: Mumin na lajfie mowil, ze wujek wyjechal po mlodego na lotnisko, a tymczasem Filipek widac tego nie ogarnal, bo zapakowal sie sam do pociagu. Mlody nie wzial od mumina SIM z UK i nie bylo z nim kontaktu. Cos sie nie dogadali, ale to normalne z tymi ludzmi.
  • Odpowiedz
Mlody nie wzial od mumina SIM z UK


@keton123: mami dziwne wrażenie, że na lotnisku sprzedają pre-paidy albo w ogóle można kupić SIM od ręki () To tak jak Ropuch, dla którego wyjście poza zasięg darmowego WiFi oznacza brak kontaktu ze światem.
  • Odpowiedz
@darth_invader: kurde ciężko mi uwierzyć, że on w ogóle miał coś więcej wspólnego z Anglią niż w gierkach xD według mnie on hifroł strasznie polsko wypowiada w 37:00 trochę dziwnie jak na kogoś kto RZEKOMO cały życie spędził w angli
TheRainman - @darthinvader: kurde ciężko mi uwierzyć, że on w ogóle miał coś więcej w...
  • Odpowiedz