Wpis z mikrobloga

#paryz2024 Przypomniało mi się co o---------y w Tokio z tą sztafetą mieszaną, a w zasadzie co o-----ł Kajetan Duszyński - wybiegł na swoją zmianę na trzeciej pozycji, Amerykanie dogonili stawkę i potem niemal całe kółko biegł w grupie z 3 murzynami, i ich wszystkich na końcu porobił jak szmaciarzy xD Jakie to było piękne, w ogóle Lekkoatletyk w Tokio nam siadła...

Eh, a teraz tylko człowiek powtarza w myślach "niestety"
nn1upl - #paryz2024 Przypomniało mi się co o---------y w Tokio z tą sztafetą mieszaną...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
@nn1upl: W Tokio wynik był ponad stan, były medale, które, przy całym szacunku dla sportowców, spadły nam niemal z nieba, kompletnie z zaskoczenia i to właśnie w lekkiej, co zupełnie wypaczyło obraz. Teraz widzimy, że rzeczywistość skrzeczy.
  • Odpowiedz
@nn1upl: Jeśli mieszkanie 2-pokojowe nie jest motywatorem to nie wiem co nim jest... ludzie w Polsce zażynają się żeby spłacać kurniki a ci niby biedni sportowcy przyjechali się bawić zamiast dać z wątroby
  • Odpowiedz
@JPRW osobiście mam wrażenie, że te przesunięcie o rok zrobiło nam robotę. Reszta utraciła swoją najwyższą formę, bo ciężko tak dodatkowy rok ją utrzymać, a my jak zawsze jesteśmy mistrzami we wszystkich nieolimpijskich latach.
  • Odpowiedz