Wpis z mikrobloga

Ja - łyknąłem baita, po 10 minutach skapnąłem się że to bait.

Prawaki - łyknęły baita o bokserce-mężczyźnie parę dni temu i dalej wierzą, że to chłop xD

różnica między rozumnym człowiekiem, a prawakiem jest taka, że nawet jak się da zmanipulować, to potem w miarę dostarczania dowodów zmienia zdanie, a nie pozostaje przy swoim bo pasuje to do jego światopoglądu

tak więc prawaki z głównej - wy łykacie baity, a po tym gdy zostaną one zweryfikowane i uznane jako fałszywe, dalej w nie wierzycie xD

#neuropa #bekazpisu #polityka #heheszki #youtube #kanalzero
KRZYSZTOFDZONGUN - Ja - łyknąłem baita, po 10 minutach skapnąłem się że to bait.

Pra...

źródło: hqdefault

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Na tym polega dysonans poznawczy, że ciężko się przyznać do błędu. Tego samego spodziewam się w tym temacie - będą ludzie którzy już na zawsze będą myśleli, że nagranie jest prawdziwe, niezależnie od tego jak było faktycznie. Dlatego dziwi mnie, że Stanowski, będąc tak obyty z internetem zdecydował się na taką akcję.
  • Odpowiedz
To, że to bait nie zmienia faktu, że stanowski to pisior i założył pisowski kanał


@meemphis11: @KRZYSZTOF_DZONG_UN Prawda jest taka ze nie różnicie sie niczym od Piswców a nawet i od Konfetti.
Napaliliście sie na temat tak mocno jak by wam cygan dywan pod domem perski sprzedawał za 20 zł.
I tutaj jest problem poznawczy i emocjonalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
będą ludzie którzy już na zawsze będą myśleli, że nagranie jest prawdziwe


@deletenomads: Bo nagranie jest prawdziwe, tylko inscenizowane. Pomyśl co by było jakby Hetman albo Domański puścili takie lewe nagranie gdzie się z kimś z budowlanki dogadują odnośnie BK0 ʕʔ Biaukowi by się zieminaki zagotowały w serwerowni.
  • Odpowiedz
czyli wprawdzie wyruchał was w dupe ale to nic bo to i tak PISOWIEC! xdddd


@hosearkadiomorales: No tak. A co, myślałeś, że udane oszustwo zmazuje fakty? No i problem w tym, że wy jak zostajecie wyruchani to mówicie, ze nic nie czujecie
  • Odpowiedz