Aktywne Wpisy
wygryw50k +207
#kanalzero #stanowski
czekajcie, czy ja rozumiem, że wykopki, którzy na początku łyknęli baita (w tym ja), są porównywani do emerytów łapiących się na memy z pisowskim johnny sinsem, bo stanowski nagrał na siebie materiał z dialogiem, który faktycznie miał miejsce i nie był żadnym AI? wytłumaczy mi ktoś tę żelazną logikę triumfatorów?
o dziennikarzach nie mówię, bo to inna kwestia
czekajcie, czy ja rozumiem, że wykopki, którzy na początku łyknęli baita (w tym ja), są porównywani do emerytów łapiących się na memy z pisowskim johnny sinsem, bo stanowski nagrał na siebie materiał z dialogiem, który faktycznie miał miejsce i nie był żadnym AI? wytłumaczy mi ktoś tę żelazną logikę triumfatorów?
o dziennikarzach nie mówię, bo to inna kwestia
Xtreme2007 +230
Przecież to jest destrukcja, 200IQ. Zaorał lewackich dziennikarzy i pokazał że nie są oni zbyt bystrzy jak na dziennikarzy. Wykopki też mają ubytki w intelekcie. Jesteście jak stado, nie ważne jak mówią, nie weryfikujecie ważne że się wylalo szambo na kogoś kogo nie lubicie więc lecicie z trendem ku uciesze stada. #stanowski #kanalzero #bekazlewactwa
◯◯◯◯◯ Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu
Dziś bez medalu, ale za to z dużą dawką pozytywnych emocji. Siatkarze przeszli ćwierćfinał pokonując Słowenię, a Ola Mirosław w eliminacjach wspinaczki sportowej dwukrotnie pobiła rekord świata! Poniżej szczegóły:
Konkurencje z udziałem Polaków 🇵🇱
Siatkówka
turniej mężczyzn – ćwierćfinał
🟢 Polska 🇵🇱 3-1 🇸🇮 Słowenia (25-20, 24-26, 25-19, 25-20)
W półfinale zagramy w środę z USA 🇺🇸 o 16:00
Siatkówka plażowa
turniej mężczyzn – 1/8 finału
🔴 Bryl/Łosiak 🇵🇱 0-2 🇪🇸 Herrera/Gavira (Hiszpania) [21-23, 18-21]
Tenis stołowy
turniej drużynowy kobiet – 1/8 finału
🔴Polska 🇵🇱 0-3 🇯🇵 Japonia (1-3, 0-3, 0-3)
Lekkoatletyka
400 metrów kobiet – pierwsza runda
🟢 4. Natalia Kaczmarek 🇵🇱 - 49.98 s, wygrany bieg, awans do półfinałów
🟡 20. Justyna Święty-Ersetic 🇵🇱 - 50.98 s - brak awansu, wystartuje w repasażu
200 metrów kobiet – repasaże
🔴 6. Kristina Cimanouska 🇵🇱 - brak awansu do półfinału
🔴 20. Martyna Kotwiła 🇵🇱 - brak awansu do półfinału
200 metrów mężczyzn – pierwsza runda
🟡 34. Albert Komański 🇵🇱 - brak awansu do półfinałów, wystartuje w repasażu
Żeglarstwo
Kite kobiet – wyścigi 5-8
🇵🇱 Julia Damasiewicz
V wyścig - 11. miejsce
wyścigi VI-VIII przełożone
Po 5 z 16 wyścigów zajmuje 9. miejsce
ILCA 6 kobiet – wyścigi 9., 10.
🇵🇱 Agata Barwińska
IX wyścig - 11. miejsce
X wyścig - anulowany
🔴 Po 9 wyścigach Polka zajęła 15. miejsce i nie awansowała do wyścigu medalowego
Kite mężczyzn – wyścigi 5-8
🇵🇱 Maksymilian Żakowski
V wyścig - 11. miejsce
wyścigi VI-VIII przełożone
Po 5 z 16 wyścigów zajmuje 14. miejsce
ILCA 7 mężczyzn – wyścigi 9., 10.
🇵🇱 Michał Krasodomski
IX i X wyścig - anulowane
🔴 Po 8 wyścigach Polak zajął 40. miejsce i nie awansował do wyścigu medalowego
Wspinaczka sportowa
na czas kobiet – runda rozstawieniowa i kwalifikacje kobiet
🟢 1. Aleksandra Mirosław 🇵🇱 - DWUKROTNIE POPRAWIŁA REKORD ŚWIATA, 6.21 s, a potem 6.06 s - awans do 1/4 finału
🟢 3. Aleksandra Kałucka 🇵🇱 - 6.389 s - rekord życiowy - awans do 1/4 finału
Jeździectwo
skoki indywidualnie – kwalifikacje
🔴 52. Adam Grzegorzewski 🇵🇱 - brak awansu do finału
🔴 53. Dawid Kubiak 🇵🇱 - brak awansu do finału
🔴 58. Maksymilian Wechta 🇵🇱 - brak awansu do finału
Zapasy
-68kg kobiet
1/8 finału
🟢 Wiktoria Chołuj 🇵🇱 10-3 🇨🇳 Zhou Feng (Chiny)
1/4 finału
🟡 Wiktoria Chołuj 🇵🇱 0-8 🇺🇸 Amit Elor (USA)
Polka wystartuje jutro w repasażach
Kajakarstwo slalomowe
kayak cross mężczyzn
ćwierćfinał
🟢 Mateusz Polaczyk 🇵🇱 - drugie miejsce w swoim wyścigu - awans do półfinału
🔴 Grzegorz Hedwig 🇵🇱 - czwarte miejsce w swoim wyścigu - brak awansu do półfinału
półfinał
🔴 Mateusz Polaczyk 🇵🇱 - czwarte miejsce w swoim wyścigu - brak awansu do finału
"mały finał"
Mateusz Polaczyk 🇵🇱 - czwarte miejsce w wyścigu
1. Butcher - Nowa Zelandia 🇳🇿
2. Clarke - Wielka Brytania 🇬🇧
3. Hegge - Niemcy 🇩🇪
…
8. Mateusz Polaczyk 🇵🇱
Kolarstwo torowe
sprint drużynowy kobiet
kwalifikacje
7. Polska 🇵🇱 (Marlena Karwacka, Urszula Los, Nikola Sibiak)
pierwsza runda
🔴 8. Polska 🇵🇱 - brak awansu do finału
wyścig o 7. miejsce
Polska 🇵🇱 47.175 s - 47.631 s 🇨🇦 Kanada
1. Wielka Brytania 🇬🇧
2. Nowa Zelandia 🇳🇿
3. Niemcy 🇩🇪
…
7. Polska 🇵🇱
Pozostałe finały
Triathlon
sztafeta mieszana
1. Niemcy 🇩🇪
2. USA 🇺🇸
3. Wielka Brytania 🇬🇧
Strzelectwo
pistolet szybkostrzelny 25 m mężczyzn
1. Li - Chiny 🇨🇳
2. Cho - Korea Południowa 🇰🇷
3. Wang - Chiny 🇨🇳
strzelectwo, skeet mikstów
1. Włochy 🇮🇹
2. USA 🇺🇸
3. Chiny 🇨🇳
Badminton
singiel kobiet
1. An - Korea Południowa 🇰🇷
2. He - Chiny 🇨🇳
3. Tunjung - Indonezja 🇮🇩
singiel mężczyzn
1. Axelsen - Dania 🇩🇰
2. Vitidsarn - Tajlandia 🇹🇭
3. Lee - Malezja 🇲🇾
Gimnastyka sportowa
ćwiczenia na poręczach mężczyzn
1. Zou - Chiny 🇨🇳
2. Kovtun - Ukraina 🇺🇦
3. Oka - Japonia 🇯🇵
ćwiczenia na równoważni kobiet
1. D’Amato - Włochy 🇮🇹
2. Zhou - Chiny 🇨🇳
3. Esposito - Włochy 🇮🇹
ćwiczenia na drążku mężczyzn
1. Oka - Japonia 🇯🇵
2. Barajas - Kolumbia
3. Zhang - Chiny 🇨🇳
3. Tang - Tajwan 🇹🇼
ćwiczenia wolne kobiet
1. Andrade - Brazylia 🇧🇷
2. BIles - USA 🇺🇸
3. Chiles - USA 🇺🇸
Kajakarstwo slalomowe
kayak cross kobiet
1. Fox - Australia 🇦🇺
2. Hug - Francja 🇫🇷
3. Woods - Wielka Brytania 🇬🇧
Lekkoatletyka
skok o tyczce mężczyzn
1. Duplantis - Szwecja 🇸🇪 - 6.25 m - REKORD ŚWIATA
2. Kendricks - USA 🇺🇸
3. Karalis - Grecja 🇬🇷
rzut dyskiem kobiet
1. Allman - USA 🇺🇸
2. Feng - Chiny 🇨🇳
3. Elkasević - Chorwacja 🇭🇷
5000 metrów kobiet
1. Chebet - Kenia 🇰🇪
2. Hassan - Holandia 🇳🇱
3. Battocletti - Włochy 🇮🇹
800 metrów kobiet
1. Hodgkinson - Wielka Brytania 🇬🇧
2. Duguma - Etiopia 🇪🇹
3. Moraa - kenia 🇰🇪
Koszykówka 3x3
kobiety
o brąz
USA 🇺🇸 16-13 🇨🇦Kanada
o złoto
Hiszpania 🇪🇸 16-17 🇩🇪 Niemcy
1. Niemcy 🇩🇪
2. Hiszpania 🇪🇸
3. USA 🇺🇸
mężczyźni
o brąz
Litwa 🇱🇹 21-18 🇱🇻 Łotwa
o złoto
Holandia 🇳🇱 18-17 🇫🇷 Francja
1. Holandia 🇳🇱
2. Francja 🇫🇷
3. Litwa 🇱🇹
Surfing
mężczyźni i kobiety - finały znowu przełożone, tym razem na noc
///Pozostałe, najciekawsze///
Piłka nożna M, 1/2 finału
Maroko Ol. 🇲🇦 1-2 🇪🇸 Hiszpania Ol.
Francja Ol. 🇫🇷 2-1 🇪🇬 Egipt Ol. (trwa dogrywka, ale muszę rano wstać do pracy)*
Koszykówka 3x3 M, 1/2 finału
Łotwa 3x3 🇱🇻 14-21 🇫🇷 Francja 3x3
Litwa 3x3 🇱🇹 9-20 🇳🇱 Holandia 3x3
Siatkówka M, 1/4 finału
Włochy 🇮🇹 3-2 🇯🇵 Japonia (20-25, 23-25, 27-25, 26-24, 17-15)
Francja 🇫🇷 3-2 🇩🇪 Niemcy (18-25, 26-28, 25-20, 25-21, 15-13)
USA 🇺🇸 3-1 🇧🇷 Brazylia (26-24, 28-30, 25-19, 25-19)
KLASYFIKACJA MEDALOWA
https://olympics.com/en/paris-2024/medals
1. Chiny 🇨🇳 - 19-15-11
2. USA 🇺🇸 - 19-26-26
3. Australia 🇦🇺 - 13-11-8
4. Francja 🇫🇷 - 12-16-18
5. Wielka Brytania 🇬🇧 - 12-13-17
…
51. Polska 🇵🇱 - 0-1-3
Jeśli chcesz dołączyć do listy wołanych na pozostałe dni igrzysk zaplusuj wpis z linku:
https://wykop.pl/wpis/77355271/jesli-chcesz-byc-wolany-do-codziennych-podsumowan-
Jeśli nie chcesz - wystarczy cofnąć plusa z powyższego linku.
#mecz #paryz2024 #sport
PS - jeśli chcesz dodatkowo podziękować możesz postawić mi przysłowiową kawę.
https://buycoffee.to/mmmecz
Wielkie dzięki (ʘ‿ʘ)
@mmm_MMM: czy USA nie powinno być pierwsze w klasyfikacji? Bo ma więcej srebrnych medali?