Wpis z mikrobloga

#stanowski #kanalzero
W końcu się tej mendzie powinęła noga.
Czekałem długo
Jeszcze niedowierzam, możliwe, że to jakiś fejk, trolling i będę to odszczekiwał ale #!$%@?ć to.
Jest co świętować
kalafi0r - #stanowski #kanalzero
W końcu się tej mendzie powinęła noga. 
Czekałem dłu...

źródło: upadek1

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kalafi0r: wszyscy którzy obiektywnie to oceniali, widzieli jaka jest linia propagandy kanału zero. Niestety, mowie to ze smutkiem, kiedy startowali, liczyłem na to, ze będzie to fajne medium.
  • Odpowiedz
@kalafi0r: Dwie sprawy, które każdy powinien zrozumieć:
1. Kanał Zero szybko został sklasyfikowany do propisowskich mediów. Raczej łatwo można było przewidzieć, że taka może wyglądać ich praca od zaplecza.
2. Stonoga to skandalista, który zdążył się mnóstwo razy skompromitować. Zdecydowanie jest sterowany z zewnątrz, a w okresach w których nie działa na czyjeś zlecenie (szantaż?) stara się wybielać i na różne sposoby uwiarygadniać....
  • Odpowiedz
@kalafi0r: wy debile serio wierzycie, że stanowski #!$%@? coś takiego? Nawet mi was nie żal xd. Trzeba mieć IQ pracownika zabki żeby myśleć że to prawda. Z resztą pewnie z ludźmi tego pokroju mamy tu do czynienia
  • Odpowiedz
  • 0
@nukey: ale czego mam sie wstydzic, ze napisalem ze mozliwe ze to trolling?

nie zmienia to faktu ze stanowski to prawak z akademii chłopskiego rozumu, teraz sprytnie oddalił od siebie zarzuty ze sympatyzuje z pisem ale ja zdania nie zmieniam. garnitur chowam do szafy, szampan zakorkowany z powrotem czeka na okazje az sie zakolak #!$%@? a w koncu to nastapi

zresztą jak ktos ci powie ze masz brudny t-shirt po
  • Odpowiedz