Wpis z mikrobloga

@Tabasco666: Ja nie wiem, w życiu żadnemu z tych dwóch braci bym nie zaufał po ich poprzednich akcjach.

Pamięta ktoś jeszcze jak Pawełek pierwszy raz uciekł od lateksów, bo Sradek wgrał mu teamviewera i grzebał po poczcie, kasując swoją korespondencję z Pawłem? Wielki wąs podzielił się tym z publicznością, że Sradek grzebał mu na poczcie, centaur pogroził Pawełkowi palcem i Pawełek nagrał kolejny film: "Przepraszam dla sławka, pogodziliśmy się"
  • Odpowiedz
@Tabasco666: Akurat Pawełek to ma w dupie jaką opinie o nim ma Łukasz, rodzina weszła do gry i nakazała muflonowi ukrócić uczestnictwo w tej farsie.Równie dobrze mogły mu być przestawione kwity że jak nie zamknie dupy to będą problemy, skąd to milczenie nagle? zawsze dawał riposte a tu cisza. Także albo rodzina albo szantaż, skoro zdrowy, naturalnie fizycznie bo z psychiką to wiadomo.
  • Odpowiedz
@Tabasco666: Pytanie kto jest większym kulfonem, Barnej, że po raz 1000 wykonał zwrot przez rufę ( że tak będzie, wiedział każdy widz średnio zaznajomiony z jego bytnością na YT) czy Oluś, który mu zaufał i dał niedawno glejt najlepszego sojusznika (aktualnie to już Bogutek S. zają to zacne miejsce)? Oluś, który zna go lepiej, bo osobiście, Oluś, który ma lepsze inf. o jego mało chwalebnej przeszłości, Oluś, którego sam Barnej
  • Odpowiedz
  • 1
@CzikaKiri: Chcąc nie chcąc muszę przyznać Ci rację, bo sam nie mogę pojąć, po co Olo z nim trzyma, skoro z niego nie ma żadnego pożytku. Przez niego ma tylko kolejne sprawy sądowe, a ten się schował pod kamień i zadowolony.
  • Odpowiedz
@Tabasco666: Bo sam sìę zrobił krętaczem i lawirantem nie gorszym niż Barnej. Trzymał z nim, bo mógł go wykorzystać w sądzie przeciwko Pepie. Z tego samego powodu Grajewiak zblatował się też z tą wariatką, Milenką, i dał jej moda xD. Wiesz, ja rozumiem to jego pragmatyczne podejście do dziadka Barneja, tylko groteskowe było to paplanie o tym, że Barnej git, najlepszy sojusznik, mozna na nim polegać xD. A każdy wie,
  • Odpowiedz
  • 1
@CzikaKiri: No właśnie to spijanie sobie z dziobków z Barnejem jest komiczne, bo każdy, kto siedzi dłuższy czas w uniwersum dobrze wie, że Barnej ma odchyły i nie można na nim polegać. Rozumiem, że teraz Olo może potrzebować go do sprawy z Siewierą, którą notabene ma przez niego, ale przez takie usilne robienie z Barneja wielkiego sojusznik sam traci na wiarygodności.
  • Odpowiedz
@Tabasco666: Ooo, to, to! Tu podam Ci rękę! xD Brakuje tylko w tym zacnym poście jednego, ale kluczowego słowa, wedle mej opinii. "Resztki", traci resztki wiarygodności. A co mam na myśli resztki? Hmm... Jeśli za 100% przyjmiemy Grajewiaka z okresu wyjaśniania M207, to ta reszta dla mnie, aktualnie, wynosi 10%
  • Odpowiedz