Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja to widzę? xD
Każda dyscyplina sportowa na igrzyskach #paryz2024 która wymaga sprawności fizycznej (nie gry zespołowej czy strategii) jest zdominowana przez czarnoskórych. Nawet takie kraje jak Szwecja, Niemcy czy Włosi wystawiają czarnoskórych, gdy trzeba biegać, skakać lub walczyć, bo mają genetyczne predyspozycje do takich aktywności - z roku na rok coraz więcej czarnoskórych jest w reprezentacjach krajów, w których są mniejszością (e.g. chociażby Leon w polskiej siatkówce).
I nie odbierzcie mnie źle - nie mam nic do zawodników - śmieszy mnie tylko fakt, że w erze diversiti, inclusive, pride i BLM, kraje doprowadzają do sytuacji, w których biali oglądają zmagania czarnych na arenie, jak w jakimś rzymskim koloseum XDDD
Przecież jeżeli dalej tak to będzie wyglądało, to za dwie - trzy tury igrzysk, będziemy mieli sytuacje gdzie 90% zawodników ww. dyscyplin (pomijając te, w których predyspozycje genetyczne nie wystarczają), będą jednej tej samej rasy, a dopingować ich będzie na trybunach inna rasa xDD Troche jak w reprezentacji w piłke nożną we Francji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rzymskie koloseum.

#heheszki #przypadkowymurzyn #sport
JestemKolejnymRozowymPaskiem - Czy tylko ja to widzę? xD
Każda dyscyplina sportowa na...

źródło: div

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1624294678: hmmmm ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak - to jest dokładnie to samo o co wszyscy sie prują w damskim boxie - wystawienie transa do walki z kobietą jest złe, bo gość ma genetyczne predyspozycje, które dają mu przewage, ale nikt nie widzi że wystawienie białego vs czarny do biegu na 100m jest dokładnie tym samym xD
  • Odpowiedz
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: Czyli chciałbyś żeby kraje o większym zróżnicowaniu etnicznym wystawiały gorszych zawodników niż mogą tylko ze względu na ich kolor skóry? W imię czego, przecież to jakiś absurd. Jak sam zauważyłeś niektóre grupy etniczne mają większe predyspozycję do osiągania sukcesów w danej dyscyplinie i to oni ją dominują, jest tak od dawna i nie wiem co cie tak dziwi. To porównanie do rzymskiego koloseum też dziwne, chyba masz błędne przekonania
  • Odpowiedz