Wpis z mikrobloga

Minął 45. (z 73) dzień wakacji.

W ciągu ostatniej doby miały miejsce 3 wypadki śmiertelne w których zginęły 4 osoby.

225 wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji.
245 ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych od początku wakacji.
32 osoby zmarły w ciągu 30 dni od zdarzenia drogowego w którym uczestniczyło.

Czyli w trakcie wakacji w 257 wypadkach zginęło w sumie 277 osób.

W poprzednim roku statystyki po 45. dniu wakacji wyglądały następująco:


Rok temu:
4 wypadki / 4 ofiary śmiertelne w ciągu ostatniej doby
250 wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji
267 ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych od początku wakacji

Ponadto z wczoraj:
304 zatrzymanych nietrzeźwych kierujących w ciągu ostatniej doby co daje
13.750 zatrzymanych nietrzeźwych kierujących od początku wakacji

54 wypadki drogowe w ciągu ostatniej doby co daje
3.179 wypadków drogowych od początku wakacji

67 rannych w wypadkach w ciągu ostatniej doby co daje
3.620 rannych w wypadkach od początku wakacji

Utonięcia:
2 utonięcia w ciągu ostatniej doby
122 utonięcia od początku wakacji

UWAŻAJCIE NA SIEBIE!
i na debili na drodze

źródło mapy
interaktywna mapa
DLACZEGO MAPA PODZIELONA JEST W TEN SPOSÓB
źródło dodatkowych statystyk
źródło statystyk o utonięciach

-------
Jeżeli podoba Ci się to co robię, to możesz postawić mi wirtualną kawę. buycoffee.to/salido Dziękuję!

#smiertelnewypadki
Salido - Minął 45. (z 73) dzień wakacji. 

W ciągu ostatniej doby miały miejsce 3 wyp...

źródło: 1-411243-58

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 108
Wypadki w kolejności według ruchu wskazówek zegara:
.

1. Mazowieckie. Wypadek na DK 50 w miejscowości Tabor w powiecie otwockim. Kierowca forda jadąc od strony Kołbieli skręcał w lewo z krajowej "50" do miejscowości Tabor. Motocyklista jechał z naprzeciwka, wtedy doszło do zderzenia. Kierujący motocyklem 41-letni mężczyzna zginął na miejscu.
2. Podkarpackie. Wypadek w miejscowości Leszcze w powiecie kolbuszowskim. Kierowca nissana, 48-latek, zjechał z autostrady A4 i jadąc dalszą trasą w Leszczach, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości i na łuku drogi potrącił młodego mężczyznę, jadącego na rowerze. Zderzenie osobówki z rowerzystą było na tyle poważne, że kierujący jednośladem zginął na miejscu. Życia 22-letniego rowerzysty nie udało się uratować.
3. Łódzkie. Wypadek na DK 42 w miejscowości Kodrąb, w powiecie radomszczańskim. 55-letni kierowca citroena zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem osobowym marki Audi, którym kierował 42-letni mężczyzna. Śmierć poniosły dwie osoby - 64-letnia pasażerka audi oraz 50-letni pasażer citroena. Pozostali uczestnicy wypadku trafili do szpitala. Rzecznik potwierdził też, że kierowca Citroena miał 2,5 promila alkoholu we krwi. 2 ofiary śmiertelne.
Salido - Wypadki w kolejności według ruchu wskazówek zegara:
.

1. Mazowieckie. Wypad...

źródło: FREE_840-4

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 21
Liczba wypadków liczona tylko ze świecących kropek - policja czasem dorzuca inne do ogólnej puli.

Wypadki - łącznie 225 po 45. dniu wakacji

W. mazowieckie 32
W. wielkopolskie 24
  • Odpowiedz
@Salido: ja #!$%@?, i na co liczyła pasażerka gościa z citroena? Ze będzie zajebiście? Szkoda tylko że śmieć zmarnował komuś życie.
  • Odpowiedz
@yazir: o czym ty mówisz? pasażerka była w Audi, w citroenie z #!$%@? kierowcą jechał pasażer. Był w podobnym wieku i również chłop, więc możliwe, że równie #!$%@?. Więc prawdopodobnie tak, myślał że będzie zajebiście.
  • Odpowiedz
Kierowca nissana, 48-latek, zjechał z autostrady A4 i jadąc dalszą trasą w Leszczach, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości i na łuku drogi potrącił młodego mężczyznę, jadącego na rowerze. Zderzenie osobówki z rowerzystą było na tyle poważne, że kierujący jednośladem zginął na miejscu. Życia 22-letniego rowerzysty nie udało się uratować.


@Salido: Ja tak dodam. Argument, że po zjechaniu z autostrady nie czuje się odległości do mnie nie trafia - do tego miejsca
  • Odpowiedz
@wspodnicynamtb: o #!$%@?, i to jeszcze czołowo przypaprał w rowerzystę...

Typ z Citroena, to pójdzie pierdziec w pasiak, a jeszcze będzie zajebisty regres jak ofiary były ubezpieczone od wypadku komunikacyjnego
  • Odpowiedz
  • 0
@wspodnicynamtb: akurat tamta droga to pomyłka już chyba 3 wypadek śmiertelny w tym miejscu. Serpentyna i źle wyprofilowany asfalt mnie czasem za mocno wyrzuci a co dopiero obcą osobę która nie zna drogi.
  • Odpowiedz
@wspodnicynamtb: rowerem to sie jeździ po ścieżkach rowerowych albo po lesie, szutrze. Jazda po takich drogach to proszenie się o wypadek. Takie są fakty, u nas to sport ekstremalny. Jeżdżę na rowerze ale nie po drogach, chociaż mogę, tak jak nie poszedłbym nocą w arabska dzielnice w Paryżu w nocy, chociaż też mogę.
  • Odpowiedz