Wpis z mikrobloga

Nie umiem nawiązać z nikim bliskiej relacji i przez to będę miał zmarnowane życie
Pomijając blackpillowe kwestie, które sprawiają że wyjście z tej sytuacji jest jeszcze bardziej niemozliwe.. zresztą nawet jakbym hipotetycznie znalazł jakąś na chwile, to nie wiem czy bym z tej chujni wyszedł.. tyle się już przemęczylem tym gównem, że chyba nic mi tego nie zrekompensuje, pisze tak o tej dziewczynie bo to pierwsze co przychodzi na myśl jeśli o to chodzi, ale jestem tak wyprany, że nie odczuwam żadnej przyjemności z niczego ehh. Tryhardowalem, bo miałem nadzieję że jeszcze będę się w stanie nauczyć bliskich relacji, ale ewidentnie się do tego nie nadaję, dlatego zrobiłem emoquita z tindera i tych innych gowien te trzy dni temu.
Tak sobie tylko wegetuje na tagu przez ostatnie miesiące i tracę czas
Nie wiem, czy jeszcze w ogóle opłaca się starać, czy najbliższy czas lepiej przeznaczyć na godzenie się z takim stanem rzeczy, chociaż nie wiem czy to będzie możliwe w moim przypadku, zawsze będę zawistny jak będę wychodził z domu i widział szczęśliwych ludzi albo myślał o nich
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OpowiesciDziwnejTresci: najlepiej to by było się nie urodzić ale to zbyt piękne (,)
prawdziwie truecelski wpis, mam podobnie przez znaczną większość czasu i nie ma co się oszukiwać, na tym świecie tylko garstka ludzi może osiągnąć to mistyczne szczęście, a reszta tylko sobie może popatrzeć
  • Odpowiedz