Wpis z mikrobloga

Związki związkami, wiadomo że gówno to gówno do zaorania, ale obczajcie jakim lamusem trzeba być, żeby wiedząc, że jest się gorszym, ale mając ojca w zarządzie zgodzić się a wręcz to wykorzystać i pojechać zamiast lepszego kolegi z drużyny XD

Wstyd jak #!$%@?.

#paryz2024
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@heheszkitroche: to nikogo nie obchodzi, tak samo jak dostajesz pensje za nic bo masz ojca polityka i zatrudnia cie w jakimś ministerstwie, albo jak przyjmujesz miliony z dotacji od państwa za nieistniejące projekty. Im wszystkim się to należy, albo mają podejście że tylko głupi nie skorzysta. Gdyby w tym kraju nagle zaczęła rządzić ultra uczciwa partia i zrobiła prześwietlenie wszystkiego w czym palce macza "państwo" to do więzienia musiałoby iść
  • Odpowiedz
@Burczybrzuchu: Siess

@Hazzy90 @Darth_Gohan @omnitreks

No spoko, pobudki pragmatyczne to jedno, a honor i poczucie sprawiedliwości to drugie. Wiadomo, że każdy sobie rzepkę skrobie, ale nie bez powodu nepotyzm/korupcja to są rzeczy które się powinno tępić. Jak ich rodzinka woli się tak szmacić to należy to piętnować.

Rozumiem, że dla was to jest szczyt sprytu i zaradności i należy olać sprawę? xD
  • Odpowiedz
@heheszkitroche: Ty przeczytałeś co napisałem czy tak nie bardzo?

Związki są do zaorania, ale który człowiek nagle stwierdzi, że nie no tato ja nie chce na olimpiadę mimo, że to moje marzenie. No sorry wierzysz w cuda.

Po prostu trzeba skasować nepotyzm w związkach i zawodnicy mJa jechać według rankingu. Tyle.
  • Odpowiedz
@heheszkitroche ale patrząc nawet na siatkarzy, którzy graja niesamowicie źle, skuteczność ataku na jakimś minimalnym poziomie, po meczu przychodzi Kurek i w wywiadzie mówi cos w stylu, że nie ma sobie nic do zarzucenia(ʘʘ) ja na jego miejscu już od 2 meczów udawalabym kontuzje, żeby dalej się nie błaźnić, ale jak widać niektórzy mają niesamowite ego
  • Odpowiedz
@heheszkitroche: Oglądałeś jego występ? Wczoraj zremisował punktowo z Włochami, łącznie było w jego walkach 15:15, z Egiptem też biorąc pod uwagę klasę przeciwnika świetny rezultat 17:14 na jego korzyść, z Chińczykami każdy z naszych zawodników wypadł koszmarnie. To naprawdę nie był najgorszy szermierz w naszej kadrze i choć jestem ogromnym przeciwnikiem nepotyzmu, to on w przeciwieństwie do wielu naszych sportowców nie rozczarował. Rozumiałbym tę nagonkę, gdyby przez jego niekompetencje Polska
  • Odpowiedz