Wpis z mikrobloga

- i to tylko dlatego że niedoceniony chłop miał czelność się #!$%@?ć na to kółeczko adoracyjne.


@eeehhh: ale też pierdzielił bez sensu u Stanowskiego, że jego konkurencja jest w Argentynie bardziej popularna od piłki nożnej. W Argentynie. Zaś Paweł Fajdek ma pomnik w centrum Buenos Aires, a jego kościół ma więcej wyznawców niż kościół Diego Maradony.
  • Odpowiedz
@eeehhh

@szymeq2001: Chyba cię kompletnie #!$%@?ło że będę cię uczył obgługi google i robił streszczenia tamtej afery, bo tak ci wygodnie.


Ale jesteś nowociota. Wystarczyło podpowiedzieć gościowi słowa kluczowe, pewnie sam jesteś debil i nie umiesz formułować fraz do szukania.
  • Odpowiedz
@mazut_kluczowy: Człowieku, to było półtora roku temu. Nie moja wina że macie pamięć wartą gówna spłukanego w kiblu i że #!$%@?ście go przez ponad tydzień, bo zrobił bekową minę kota srającego na pustyni i śmiesznie bóldupił. Nikt nawet nie wnikał czemu się tak wściekł, bo była beka i szczujnia. 'Śmietance' zepsuł show i podważył ten ustawiony plebiscycik.

Słowa kluczowe do wpisania w google, ja #!$%@?ę z kim ja tu siedzę.
  • Odpowiedz
@eeehhh jakie wy? #!$%@?? Ja mu tylko podałem co ma wpisać. Nie każdy się interesuje rzutem młotem.

O nic gościa nie #!$%@?łem bo nie jestem pedal. Może ty wolisz inaczej ale to twoja sprawa leszczu. Turlaj dropsa a nie tu siedzisz. Nikt ci nie każe.
  • Odpowiedz