Wpis z mikrobloga

Odwieczny problem przed track dayem - jechać czy nie jechać. Meteo mówi, że jechać, weather.com, że nie. Moje opony nie nadają się na jakikolwiek deszcz. Eh, muszę w końcu przyczepkę sobie kupić

#motocykle
prostynick - Odwieczny problem przed track dayem - jechać czy nie jechać. Meteo mówi,...

źródło: Untitled

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prostynick: W deszczu masz idealne warunki do testowania swoich granic i techniki jazdy przy prędkości, która gwarantuje znacznie miejsce ryzyko uszczerbku na zdrowiu. IMO najlepsze jazdy zawsze w deszcz bo spokojniejsza prędkość daje możliwość wyrabiania prawidłowych reakcji w sytuacjach podbramkowych a zarazem uczy płynności jazdy. NA suchym ułamki sekund i jesteś pozamiatany i nawet nie rozumiesz dlaczego XD
  • Odpowiedz
  • 0
@KurzeJajko: no ja byłem kilka razy na Kisielinie jak lekki deszcz przeszedł to nikt nie jeździł. W Bydgoszczy jak byłem to jeździliśmy delikatnie godzinkę po mocnym deszczu to się #!$%@?łem i pojechałem do domu xD To była moja jedyna gleba na track dayach, a mam już ponad 30 za sobą
  • Odpowiedz
@prostynick: po pierwsze mogą odwołać po drugie zależy czego chcesz się nauczyć.
Na mokrym łagodnie puszcza i łagodnie wraca jak masz precyzyjny zawias to idzie wyczuć i sporo się można nauczyć kiedy gumy są na krawędzi.
Gleba na mokrym jest znacznie łagodniejsza ale sobie krzywdę też można zrobić jak na ODTJ to bym się na mokre w ogóle nie wybierał ale na gokartowy już bardziej.

Gx
  • Odpowiedz