Wpis z mikrobloga

Mireczki jaka jest Wasza opinia na temat tego co udostepnil Natan Na temat Fat/ Fas Shady? Uwazacie, ze Tucznikowi uszlo to na sucho? Ja wiem ze tam to moze i legalne ale na bank moralne nie. Ja wiem, ze freak fighty nie maja nic wspolnego z moralnoscia ale my jako ludzie powinnismy bojkotowac i cancellowac magicala? Zwyrol nie powinien byc osoba publiczna i zarabiac latwych grubych hajsow w necie i walkach. Ludzie powinni apelowac o wykluczenie go z walki albo wnosic o zwrot ppv (wiem ze to nic nie da no ale dla samych ZASAD ). Opinie bez hejtu na mnie ja tylko osobiscie uwazam ze to serio powinien byc koniec fasow zeby zgnili w nedzy albo byli zmuszeni do podjecia normalnej pracy - co dla nich na bank by bylo najbardziej upokarzajace xd plus ciekawe kto by ich zatrudnil xd

#danielmagical #gohamagical #natanmarcon #famemma #patostreamy #primemma #cloutmma
Madbunny - Mireczki jaka jest Wasza opinia na temat tego co udostepnil Natan Na temat...

źródło: IMG_5882

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Madbunny: Bojkoty wizerunkowe nie działają w skali na jakie wykop ma siły. Fasa to FAS im więcej dostanie tym większa szansa że sam sobie #!$%@? życie. Dostał się pierwszy raz na mma? To w końcu ktoś go faktycznie połamał a nie wykopki co srają co by mu nie zrobili
  • Odpowiedz
@Madbunny: jak chcesz zniszczyć wizerunkowo człowieka, który od samego początku swojej działalności w sieci jest znany jako degenerat, manipulant, oszust, bajkopisarz, przemocowiec, matkobijca, erotoman, mitoman?

(A i do tego jak ktoś wierzy w siły nadprzyrodzone, to istnieje ogromne prawodpodobieństwo, że podpisał pakt z diabłem - a pakty z diabłami ponoć mają to do siebie, że ceną sławy jest totalne wyniszczenie i upadek moralny ofiary ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz