Wpis z mikrobloga

Jedne z pominętych na wykopie zagadnień blackpilla czyli psychika-poziom pohamowań.Poziom pohamowań to coś co mi jako 6.5/10 różnicuje czy zarucham czy nie zarucham a że ten poziom pohamowań mocno fluktuuje nawet z godziny na godzine a ja chodze od #p0lka do #p0lka jako że uprawiam pua to widze wyraźnie z jak wielu mężczyzn robi on inceli.W skrócie jak się napije to jestem atrakcyjny dla #p0lka przy moim jakimś tam przystojnym ryju(ale równocześnie z pohamowaniami samym w sobie nie wystarczającym do seksu)bo lece ślimaka bez pytania(przelizałem 600 i nigdy nie miałem #!$%@? od ochrony czy dołka bo każda chciała) i one są zachwycone bo emocje i 365 dni siadły im mocno na banie.Oczywiście jak ktoś chad to może być i pohamowany i czekać aż jakaś pierwsza go złapie za jaja i weźmie w klubie do kabiny kiedy on stoi z aspie starem pod ścianą trzesąc sie jak galareta ale takich chadów jest w populacji męskiej 2.5%.
#blackpillll
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bobsley33: to jest ta "pewność siebie" ze słowniczka normictwa w skrócie nie myślenie i płyniecie z nurtem ja to opanowałem i jak mam właczone to rucham mam 37 kobiet na laycountcie i zaliczam dalej
  • Odpowiedz
@homokomando1: Just be top of 2.5 % of male theory i wtedy możesz stać z aspie starem pod ścianą i czekać aż jakaś złapie za jaja świetny plan szkoda że to dotyczy 2.5 % ludzi a jak mam morde top 5% to już jestem brzydki?xD
  • Odpowiedz
@bobsley33: pisze tutaj do wiadomości publicznej jako "coś tam" ruchający i dzialający w terenie pua który uznaje blackpilla.Ja zrobiłem 3000 podejść i sam wiem jak olbrzymią role gra wygląd i przy tym równocześnie poziom pohamowań
  • Odpowiedz
@homokomando1: ja pisze to do ludzi z potencjałem wyglądowym ale nie koniecznie będących chadem.Chad to nadludzkie dzieło natury ale przystojnym i ruchajcym można być bez 200cm tytanowej mordy i kupy mięsni jak po sterydach tylko trzeba jak ja 190cm natural z 7 letnim stażem i w miare dobra morda
  • Odpowiedz