Wpis z mikrobloga

@mateuszmozol w uj ludzi w tym roku przyjechało i wszędzie straszne kolejki. Ale sam juras mówił, że się nie spodziewali aż tylu. Za rok pewenie lepiej się przygotują. Ale chociaż w tym roku czuć ducha Kostrzyna przy tym napływie ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mateuszmozol: Bo im miasto robiło problemy a kawałek terenu był w prywatnych rękach i z roku na rok musieli za niego bulić chore pieniądze. I do Kostrzyna już nie wróci bo na tych terenach mają plan rozbudować park przemysłowy. I wg. Owsiaka na ten moment zostaje w Broczynie na następne lata.
  • Odpowiedz
@mateuszmozol sorry ale Kostrzyn był cienki jak bocianie piety.. Żary były najlepsze i nawet niema co z tym dyskutować. Broczyno jest nieźle ale dojazd autami jest dramatem kompletnym.
  • Odpowiedz
@JeffreyLebowski: I to może być właśnie to że nie zakładali że aż tyle osób przyjedzie. Lecz w sobotę ogarnąłem że "ściana" kibli była jeszcze zupełnie z boku po prawej i tam były pustki tak jakby mało kto o tych kiblach wiedział XD
@LosB: To fakt, dojazd to dramat, ja na szczęście w Czaplinku auto zostawiłem i potem dreptałem przez las kilka kilometrów ale dzięki temu dosyć szybko mogłem
  • Odpowiedz