Wpis z mikrobloga

Piję alkohol pierwszy raz od 2,5 roku ponad. Kupiłem 1l Jacka Danielsa z obawą, że będę musiał odpalać rower i jechać te 300m na stację benzynową, ale ledwo wypiłem 0,5l i nie wiem czy uda się skończyć tę flaszkę. Dajcie plusa dla motywacji mordeczki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
W sumie śmieszne, że jak ostatnio piłem to chivas 96 chyba kosztował 0,7, dzisiaj za 1,0l JD 120 złotych chyba połozyłem, a Chivas 12YO 99zł za 0,7l, ale myślałem, że nie starczy, bo przyjąłem miarę z czasu, kiedy piłem często i wtedy 12 piw + 0,7l to jeździłem potem na stacje po Soplicę smakową ze dwa razy i jeszcze po czteropak trzeci raz.
  • Odpowiedz
  • 0
@adam-nowakowski nie no mordo, musisz podciągnąć trochę swój status ekonomiczny, da się normalnie, trzeba ryzyko podejmować. Teraz jestem taksówkarzem, 2 lata po dotacji 30k z urzędu pracy, na samochód wydałem 32400. Teraz jak nie zrobię 300 zł brutto dniówki to jestem w #!$%@? zniesmaczony.
  • Odpowiedz
  • 0
Wcześniej zarabiałem na zachodzie, wydawałem w Polsce, studia poszły na #!$%@? z powodu uzależnienia, jakoś sobie radzę i tak.
  • Odpowiedz