Wpis z mikrobloga

Gnije z antysemitów którzy tak ochoczo kibicują Iranowi xD nawet przez myśl im nie przyjdzie żeby docenić USA za jednoczesną walkę na 3 fronty: z Chinami, z Rosją rękoma Ukraińców i z Iranem rękoma Izraela. Z pewnością każdy z tych ćwierć mózgów chciałby żyć w tych 3 krajach xD głównie mowa o konfedepisowcach, rusofilskich pożytecznych idiotach xD
#iran #izrael #usa #geopolityka
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Janusz_Conway: Niechęć do Izraela w Polsce w ostatnich latach była reaktywna i wynikała z ich antypolskiej propagadny i chęci wyrwania pieniędzy obwiniając nas za Holokaust. Dodatkowo skrajnie prawicowy, podkreślam skrajnie prawicowy rząd Netanjahu (który w Izraelu jest wyzywany od Polaków) dokonuje czystek etnicznych.

Co więcej, USA nie robi tego z dobroci serca, ale zabezpiecza tam swoje interesy przed Rosją i Chinami, więc nie wiem dlaczego mam bym im być
  • Odpowiedz
@Defined: Bliski Wschód to trzeciorzędny teatr działań dla USA. Tym bardziej sam Izrael.
Izrael otrzymywał i otrzymuje nieproporcjonalną pomoc w stosunku do swojej pozycji na mapie. Prawdopodobnie wynika to z dużego % Żydow wśród amerykańskich urzędników oraz skuteczności ich służb - Mossadu.
  • Odpowiedz
@Janusz_Conway: Masz całkowitą rację Ale to nie jest argument do tego żeby, zrównywać z ziemią miasto wielkości Warszawy, mordować wolontariuszy, dziennikarzy, dzieci.
Wypędzać cywilów z ich domów szczując ich psami, odcinać i niszczyć pomoc humanitarna, odcinać od wody pitnej, sprzedawać ziemię która nie jest ich własnością, torturować ludzi w więzieniach, strzelać w plecy cywila i mieszkańcom Gazy, nawoływać do eksterminacji ludności Palestyńskiej itd.
Izrael posiadał i posiada możliwości żeby zneutralizować Hamas bez masakry w Gazie w taki sam sposób jak USA poradziło sobie z innymi groźnymi terrorystami.

Polityka polityką ale sprzeciw jest wymierzony w te hitlerowskie metody.
Kiedyś zastanawiałem się jak to się stało, że nazistowskie metody były w stanie wyrządzić takie szkody w Europie teraz już wiem czytając te gówno argumenty broniące ludobójstwa jakiegoś ćwierć mózga
  • Odpowiedz
@Janusz_Conway: Poszperaj w internecie dowodów ludobójstwa i eksterminacji jest mnóstwo, ciężko się na to patrzy, wręcz jest to odrzucające, a mam na myśli to w jaki sposób ludzie tam zamknięci w gettach żyją i jak są traktowani, nie da się przejść obok tego obojętnie. Dodam że przez ostatnim takim Hamasu lepiej nie było.

No chyba że jesteś popieprzonym sadystą który lubi oglądać jak ludzie się znęcają nad bezbronnymi, tak że
  • Odpowiedz
@Janusz_Conway: Przejrzałem twoje wpisy, no i faktycznie nie myliłem się, hejt który wylewa się z ciebie jest przerażający, obrażasz wszystko i wszystkich, co drugi wpis obelgi. Zauważyłem również, że znasz się i rozumiesz wszystko bo wypowiadasz się w każdym temacie pajacu, nie ma w tym nic złego, ale ty nie rozmawiasz, ty wylewasz żółć i hejt, czemu tak twierdzę, bo nie zauważyłem żadnych argumentów które mogły by obronić twoje wysrywy.
  • Odpowiedz
No chyba że jesteś popieprzonym sadystą który lubi oglądać jak ludzie się znęcają nad bezbronnymi, tak że goń się chory psychopato.


@kwasiu23: No chyba ze to się działo 7 i 8 października z rąk biednych palestyńczyków którzy zarżnęli w bestialski sposób prawie 1,5 Izraelitów. O tym nagle wszyscy magicznie zapomnieli i jeszcze to oburzenie, że Izrael w ogóle się bronił przed tymi dzikusami, którzy w ogóle nie chcieli się rozwijać,
  • Odpowiedz
@eeehhh: Czy ciebie ominęły w jakiś magiczny sposób informacje o zarzutach jakie zostały złożone przeciwko głównym politykom Izraela nr. Ludobójstwa i apartheidu? Czy nie zauważyłeś, że lewa strona w Izraelu włącznie z mediami używają takich samych zarzutów? Czy zdajesz sobie sprawę, że wspierasz politykę skrajnej prawicy? Czy zdajesz sobie sprawę że na premierze Izraela ciążą inne prawomocne zarzuty? Czy zdajesz sobie sprawę, że skrajna prawica w Izraelu jest skrajnie nacjonalistyczna i rasistowska?
Czy chociaż przez chwilę próbowałeś spojrzeć na to z innej perspektywy?
Czy zdajesz sobie sprawę z tego że większość ekspertów którzy zajmują się terroryzmem uważają że w taki sposób nie da się pokonać hamasu?
Czy zdajesz sobie sprawę, że wiele miejsc na których są prowadzone działania wojenne są już wystawione na sprzedaż na Izraelskich portalach?
Czy masz świadomość tego że Izrael prowadzi politykę apartheidu na Palestynie od kilkudziesięciu lat?
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że setki hektarów gajów oliwnych, jedynego źródła dochodu wielu Palestyńczyków były przez ostatnie lata palone przez osadników, włącznie z domami i
  • Odpowiedz
Piękny kontrargument tzn. żaden.
Tego się spodziewałem.
Żegnam patowykopa i wrzucam na czarną, żeby tego nieprzemyślanego i toksycznego jadu nie oglądać.
  • Odpowiedz