Wpis z mikrobloga

Chciałbym powiedzieć, że @wypopekX jest naprawdę dobrym trollem i bardzo dobrze i zabawnie się czyta jakie kontrowersje wzbudza na tagu #nieruchomosci xD siedzę na tagu i kojarzę już innych wzrostowiczów, ale on przebija wszystkich tym jak triggeruje cały tutejszy spadkariat.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cały szkopuł w tym, że typ nie jest żadnym trollem


@affairz: jeżeli mówisz o mnie to ja jestem młodszy, dużo młodszy xD Dwadzieścia lat w branży to trzeba by mieć chyba z 50 lat

Poza tym mick jest trollem i większość spadkowiczów jest trollami i co? Trolling is a art
  • Odpowiedz
@affairz Wystarczy powiedzieć, że interesy tego człowieka stoją na przeciwnym biegunie względem ludzi, którzy oczekują normalności na rynku mieszkań.

Kto tego nie rozumie, najpewniej sam jest trollem, lub zwyczajnie należy do do tej samej grupy interesów.
  • Odpowiedz
Wystarczy powiedzieć, że interesy tego człowieka stoją na przeciwnym biegunie względem ludzi, którzy oczekują normalności na rynku mieszkań.


Wy nie oczekujecie żadnej "normalności" tylko załamania bez względu na koszty gospodarcze i społeczne. To nie ma nic wspólnego z normalnością.

Kto tego nie rozumie, najpewniej sam jest trollem, lub zwyczajnie należy do do tej samej grupy interesów.


Brzmi
  • Odpowiedz