Wpis z mikrobloga

Wiem, że to co się czasami dzieje w rywalizacji sportowej jest chore i ktoś komu dużo bliżej do faceta rywalizuje z kobietami, ale z drugiej strony mam wrażenie, że część wykopków nie zauważyła, że część kobiet ma po prostu męskie rysy twarzy i tyle. Wystarczy mieć mocniej zarysowaną szczękę albo krótkie włosy i już można mieć problem w ocenie. Dotyczy to też modelek czy aktorek. Taka Megan Fox na niektórych ujęciach ma lepszą szczenę niż nie jeden facet. Albo Keira Knighley (foto). Główna rywalka Igi Świątek czyli Aryna Sabalenka też różnie wygląda na niektórych zdjęciach. Wyjdźcie czasami z piwnicy i popatrzcie sobie a nie tylko na stronach xxx.
#paryz2024 #bekazpodludzi #rozowepaski
Nobody32 - Wiem, że to co się czasami dzieje w rywalizacji sportowej jest chore i kto...

źródło: IMG_2228

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale z drugiej strony mam wrażenie, że część wykopków nie zauważyła, że część kobiet ma po prostu męskie rysy twarzy i tyle. Wystarczy mieć mocniej zarysowaną szczękę albo krótkie włosy i już można mieć problem w ocenie. Dotyczy to też modelek czy aktorek. Taka Megan Fox na niektórych ujęciach ma lepszą szczenę niż nie jeden facet. Albo Keira Knighley (foto). Główna rywalka Igi Świątek czyli Aryna Sabalenka też różnie wygląda na niektórych
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: A na jakiej podstawie mają tobie publikować jej dokumentację medyczną?
Ważne że dokumentację dostali ludzie ponad tobą.
No #!$%@? wykopkom ktoś ma pokazywać dokumenty że jest kobietą XD Może jeszcze zdjęcia bez bielizny XD
A potem że ludzie czekali na papiery od Goli że nie jest biseksem XD
  • Odpowiedz
@andrzej-roman:

1. nikt nie mówił, że mi ma pokazać.
2. Nie wierzę w to, bo te wyniki zostały podważone przez inną sportową organizację.
3. nie ma to jak sobie wmawiać rzeczy, których nie było.

słabe manipulacje i próby wciśnięcia słów, których się nie powiedziało.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Którą organizację? Tą kierowaną przez ruska i finansowana przez Gazprom? Ta sama która jest w sporze z MKOL?
W Algierii zmiana płci jest nielegalna, ona od małego jest kobietą. Niech ci którzy uważają inaczej niech pokażą dowody że to facet z punktu widzenia biologicznego, chromosomy nie sprawiają że jest facetem zwłaszcza gdy urodziła się kobietą (bo mutacje się zdarzają, najlepszym przykładem jest nasza olimpijka sprzed lat), a jeśli urodziła
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: poproszę o bezsprzeczny dowód na to, że największa federacja / stowarzyszenie, zwał jak zwał, jest sterowany przez Gazprom. Co najmniej 2 dobre (znane) źródła. Jak to dasz, to przeczytam resztę.

Coś takiego jak 3-cia płeć nie istnieje, bo mamy tylko dwa typy gonad, howgh.
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: ok, daję plus bo to prawda. Niemniej, to nadal nie oznacza że ta bokserka jest bokserem i bez opinii 3 niezależnych lekarzy w to nie uwierzę. Tym bardziej, że takie hocki klocki w świecie sportu to codzienność (dragi, poprawianie wyników etc.).

A co do płci, są dwie. Gender =/= sex i odwrotnie.
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: i tak, masz rację. Mutacje się zdarzają, dlatego jestem otwarty na dyskusję i jestem nawet gotów przeprosić, jak zostanie stwierdzone ponad ws\zelką wątpliwość, że się mylę. Niemniej, żyję tak długo na świecie i widziałem tyle rzeczy, że nie uwierzę w cokolwiek bez 100% transparentności. Jak szklanka jest do połowy pełna, to nie jest to kwestia perspektywy a faktów - szklanka jest do polowy pełna. Jeżeli pani sportowiec urodziła się
  • Odpowiedz