Wpis z mikrobloga

Ten ociezaly intelektualnie osobnik czika sraka dalej zglasza posty na wykopie a jedyne co osiaga to dopisanie tagu #patostreamy do posta. Kup sobie 3 telefony to bedzie szybciej zglaszac jak twoj pryncypal Nowak z Krzyzowej xD
#kononowicz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JulianGangol: Tylko dodatkowy powód aby mieć go na czarnej aby nie dawać mu jakiejkolwiek satysfakcji z tych jego małpich fikołków.
Apeluję do każdego kto uważa się antylateksem a z jakiegoś kuriozalnego powodu nie ma tego czegoś na czarnej - "lateks bez czarnej jest jak trzeźwy barnej", i tyle na ten temat mogę powiedzieć.
  • Odpowiedz
@AntyLateksowy: Nie ukrywam, że lubię czasami wrzucić kiść bananów do tej klatki, by sprawdzić co się stanie - takie moje małe guilty pleasure. Tym niemniej chyba mnie czarnolistował, bo już nie mogę pod jego wpisami wytykać "intelektualnych" fikołków XD Ojejku jejka.
  • Odpowiedz
@AntyLateksowy: no nie za bardzo, bo nie daję mu kamieni do ciskania przez klatkę. Zgadzam się co do nie wdawania się niepotrzebną pyskówkę - wtedy jego rola ograniczy się do wklejania bezbeckich ankiet, zdjęć gaci, czy tych ścian tekstu z gatunku tl;dr.
  • Odpowiedz