Wpis z mikrobloga

Wykop policji nie lubi, to pewnie ten nocny żart dostanie wiele plusów, a w komentarzu takie tam lekkie coś.

Dwóch policjantów na patrolu obserwuje turystę jedzącego jabłka.
Patrzą i zastanawiają się dlaczego wkłada ogryzki do kieszeni.
Zniecierpliwieni podchodzą i pytają:
- Dlaczego chowa pan te ogryzki?
- Wiecie panowie, jak mi się nudzi to wydłubuje pestki z ogryzków, zjadam je i jestem mądrzejszy.
Policjanci do bystrych nie należeli, więc postanowili odkupić od turysty wszystkie ogryzki.
- Sprzeda nam pan te ogryzki? - pytają.
- To będzie drogo kosztowało - odparł.
- Damy panu po 50 zł. Może być?
- Zgoda! - odparł ucieszony turysta.
Po dokonaniu transakcji policjanci zaczęli zajadać pestki.
Nagle jeden mówi:
- #!$%@?, Roman za te 100 zł to 100 kg jabłek byśmy mieli.
Na to turysta:

- Panowie, chyba zaczęło działać!

PS Jeśli chcecie być na bieżąco z żartami, to polecam dodać mój tag #zartyjanusza do ulubionych.
PPS Proszę o wsparcie - KLIK
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 325
Dzwoni gość do pracy:
- Szefie nie mogę dziś przyjść do roboty... jestem tak skacowany, że i tak nie będę mógł pracować, więc chyba wezmę zwolnienie lekarskie.
Szef na to:
- No co ty, na kaca jest super sposób. Ja zawsze jak mam kaca to proszę moją żonę żeby zrobiła mi laskę i potem czuję się doskonale. Powinieneś to wypróbować.
- Hmm… OK spróbuję.
Po godzinie pracownik przychodzi na swoje stanowisko w pełni sił.
  • Odpowiedz
  • 15
@Woo-Cash1900: Dp dat w tym żarcie też byś się przypierdzielił? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Polska to zaprawdę dziwne miejsce. Nieistniejący od 25 lat komuniści biją się z nieistniejącymi od 70 lat faszystami, czemu przygląda się młoda, wykształcona klasa średnia, która nie jest ani młoda, ani wykształcona, ani średnia.
  • Odpowiedz
@hacerking: Nie, ale przypomniałeś mi inny:

Z przemówienia Gomułki:
- W czasie wojny nasz kraj stał o pół kroku nad przepaścią. Dziś z pełną świadomością możemy powiedzieć, że posunęliśmy się o cały krok naprzód.
  • Odpowiedz
  • 1
@Woo-Cash1900 W podstawówce miałem kasetę magnetofonową z #!$%@? o policjantach opowiadanych przez Marcina Dańca, już wtedy to słyszałem. Więc ten kawał jest pewnie starszy niż ja xd
  • Odpowiedz