Wpis z mikrobloga

Nowość - obserwowanie dyskusji na Wykopie (ツ)

Od teraz możecie obserwować konkretne dyskusje i otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach w wybranych przez siebie wątkach. Dzięki temu zawsze będziecie na bieżąco i nigdy nie przegapicie interesujących Was rozmów!

Obserwowanie dyskusji jest proste i dostępne bezpośrednio z poziomu każdej dyskusji, zarówno w znaleziskach, jak i przy wpisach. Wystarczy jedno kliknięcie, aby otrzymywać powiadomienia o wszystkich nowych komentarzach w wątku. Powiadomienia wyświetlimy na górnej belce serwisu, tak aby zawsze były pod ręką, widoczne od razu po zalogowaniu. Wszystkie swoje obserwowane dyskusje możecie łatwo przeglądać w zakładce Obserwowane - to miejsce, gdzie znajdziecie wszystkie śledzone przez Was wątki w jednym miejscu, co ułatwia śledzenie i uczestniczenie w obserwowanych rozmowach.

Domyślne obserwowanie własnych wątków możecie zmienić w ustawieniach konta ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czekamy na Wasze opinie! Co sądzicie o tej nowej funkcjonalności? Czy jest coś, co chcielibyście w niej zmienić lub dodać? Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne, ponieważ chcemy, aby Wykop był miejscem, które najlepiej odpowiada na Wasze potrzeby (ʘʘ)

Pozdrawiamy
Zespół Wykop.pl

[Marka własna; autoreklama]
#wykopchangelog #wykop
wykop - Nowość - obserwowanie dyskusji na Wykopie (ツ) 

Od teraz możecie obserwować k...

źródło: Dyskusje

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funkcjonalność można wyłączyć w ustawieniach konta. Nie ma obowiązku korzystania z niej.


@wykop: jak to wyłączyć? Żeby w ogóle ta ikonka nie była widoczna, bo dla mnie jest zbędna.
  • Odpowiedz
  • 0
@mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz: Automatycznie obserwujesz własne dyskusje, dlatego otrzymujesz powiadomienia o tym, że w Twoich wątkach pojawiły się komentarze. Możesz jednym kliknięciem odczytać wszystkie powiadomienia - kolejne będą już aktualne. Możesz także wyłączyć obserwowanie własnych dyskusji, ale to spowoduje, że jeśli ktoś doda komentarz do Twojego wpisu i nie zawoła Cię, nie dowiesz się o nowym komentarzu.

Możliwość zmiany ustawień znajdziesz w ustawieniach konta.
  • Odpowiedz
  • 0
A ja się bardzo cieszę, że to dodaliście bo już lata temu pisałem że taka funkcja by się przydała :)


@Harold: Dziękujemy, miło nam to słyszeć! (ʘʘ) Wierzymy, że pozostałym Wykopowiczom również ta funkcjonalność się przyda, ułatwiając im śledzenie konkretnych wątków :)
  • Odpowiedz
@wykop: bardzo przydatne. Dzięki dla programistów za dobra robotę. Ogarnijcie teraz moderatorów bo mają zamordystyczne/lewackie zapędy.
  • Odpowiedz
@wykop: szkoda tylko że dyskusje lubią wyparowywać na tym portalu, bo się moderacji nie podoba czyjeś zdanie. Do póki tak będzie to ta opcja się do niczego nie przyda
  • Odpowiedz
@wykop: Nie mogę się pohamować ze szczęścia, jak mam teraz żyć? Nigdy mój organizm nie produkował tylu endorfin! To dobra informacja, bardzo dobra informacja dla Nas Wszystkich, dziękujemy z całego serca! Oby więcej takich wspaniałych projektów i inicjatyw, zdaję sobie sprawę, że w usprawnianiu tego serwisu bierze udział ogromna ilość wspaniałych oraz zdolnych specjalistów z różnych dziedzin i jestem z tego bardzo dumny, że mogę, możemy Wszyscy czerpać przyjemność w
  • Odpowiedz