Wpis z mikrobloga

Chuop trochę #wygryw nawiazując do mojego poprzedniego wpisu gdzie niby miało być its ova dla jego, tak się słabo czuł przez chorobę.
Chuop ma trochę lekarstw i powoli czuje się lepiej.
Aktualnie czytam w łóżku moje ulubione czasopisma i zajadam łakocia, będąc zawinięty w kołderkę. ʕʔ Trzymajta się tam w tych kołchozach koliedzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#kulfonix #przegryw #wygryw #zdrowie #zwolnienielekarskie #cdaction #komputerswiat
Kulfonix - Chuop trochę #wygryw nawiazując do mojego poprzedniego wpisu gdzie niby mi...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kulfonix: oo CD-Action, już przeczytałem to wydanie, było bardzo dobre. Kupiłem bo zobaczyłem, że jest coś o Deus Ex, ale publicystyka też była ciekawa, zwłaszcza artykuły o speedrunningu, retropostmoderniźmie i Resident Evil 5 mnie zaintrygowały. Naprawdę warto przeczytać ten numer w całości, redakcja dowiozła świetny materiał.
  • Odpowiedz
  • 1
@Paragon_Shepard Bardzo lubiem CD-Action, mam kolekcje i staram się kupować regularnie. () Deus Ex superowa gra, mam Deus Ex: Invisible War z CD-Action numer 150 z 04/2008. :) Ja jeszcze czytam najnowszy numer, podoba mi się że dali historie Game Boya czy speedrunning, superowo. O tak, Resident Evil 5 bardzo mi się podobał, przeszedłem lata temu na moim leciwym wtedy komputerze i byłem mega
Kulfonix - @Paragon_Shepard Bardzo lubiem CD-Action, mam kolekcje i staram się kupowa...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kulfonix: Akurat Invisible War nie ogrywałem. Fajne były te wydania z dołączanymi grami, mój kolega ma wydanie do którego dodali Vampire: The Masquerade Bloodlines, prawdziwa perełka znana praktycznie tylko starszym graczom.
  • Odpowiedz
  • 1
@Paragon_Shepard Ja grałem na moim starym gombuderze i spodobał mi się Deus Ex Invisible War, polecam. Tylko padł mi HDD na którym mialem wszystkie starsze gry. :( Planuje kupić nowy HDD lub SSD specjalnie dla starych gier, poinstalować wszystkie z mojej kolekcji płyt i grać.
Bardzo mi brakuje CDA z płytami :(
Fajne są te stare numery CDA i gry, lubię do nich wracać. ʕʔ
  • Odpowiedz